NEPCO vs PEGAZ - o co kaman??

Życie codzienne w North East i UK - Newcastle, Sunderland, Darlington, Middlesbrough, Gateshead, Consett...

Pt 24 wrz, 2010 10:27

lucky, ::aplauz


jeśli można znowu delikatną sugestie...
delikatny temat finansów, wspominałem o transparentności nie z punktu widzenia kogoś kto wietrzy wszędzie afere i spisek, to poprostu najlepszy sposób na odpieranie zarzutów o "dorabianie" się na organizacjach. Bo czy 17 lub 20 funtów za udział w komisji wyborczej to fortuna? Gyby ktoś jednak stwierdził że tak to przypominam że to była niedziela i impreza trwała od 6ej rano do zdaje się 20ej. Ja byłem wtedy na pokazach samochodów zabytkowych, kto inny pewnie odsypiał kaca po szalństwach sobotniej nocy.
Natomiast reakcja typu "jak śmiecie na nas pluć! pytać o pieniądze!?" sprawia że naturalną siłą rzeczy niewdzięczna polonia zaczyna wietrzyć spisek i afere. I to właśnie jest strzał we własną stope.

Avatar użytkownika
WHYDUCK
Bywalec

  • Posty: 140
  • Dołączył(a): Cz 26 kwi, 2007 14:12
  • Lokalizacja: Newcastle

Pt 24 wrz, 2010 10:55

lucky napisał(a):
bursztynek0704 napisał(a): Hungry Slugu-J i Pozostali Niedoinformowani Forumowicze tego postu


Nie skomentuje nawet twoich zali wylanych w tym temacie, napisze tylko tyle ,ze sa "lekko" nie na temat i poniekad czuje sie urazony twoim uogulnieniem gdyz temat zalozylem by otrzymac odpowiedz w stylu WHYDUCK a nie wysluchiwac jaka to nie jestes cudowna a "pozostali i niedoinformowani" gonia tylko za pieniedzmi.


''Lucky''

Nie mialam zamiaru urazic ani Ciebie, ani innych swoja wypowiedzia. Ale jesli tak sie stalo-przepraszam.

Nie chce mi sie juz pisac zadnych wyjasnien ani sprostowan. Napisze tylko,ze kazdy ma prawo myslec po swojemu. Jestesmy indywidualistami i patrzymy na wiele spraw z roznych perspektyw. I stad pewnie wynika ta roznica pogladow. A co za tym idzie-spory i nieporozumienia na forum.

''Lucky napisal''

''...a nie wysluchiwac jaka to nie jestes cudowna....''

P.S.Nie jestem cudowna ;)

Pozdrawiam serdecznie

bursztynek0704


Pt 24 wrz, 2010 11:08

bursztynek0704 napisał(a):
P.S.Nie jestem cudowna ;)


roznie ludzie mowia ;) grunt ,ze masz poczucie humoru :)

Avatar użytkownika
lucky
Weteran

  • Posty: 886
  • Dołączył(a): Śr 24 sty, 2007 14:07
  • Lokalizacja: www.cham.co.uk

So 25 wrz, 2010 18:19

To ten rocznik....79... ;)

bursztynek0704


So 25 wrz, 2010 18:39

Sporo się wyjaśniło. Życie toczy sie dalej swoim tempem. A Lucky i Bursztynek... hm... może coś z tego bedzie w realu? :P

Avatar użytkownika
Hungry Slug
Weteran

  • Posty: 532
  • Dołączył(a): Pt 12 cze, 2009 14:01

So 25 wrz, 2010 19:47

bursztynek0704 napisał(a):To ten rocznik....79... ;)


Najlepszy ;)

Avatar użytkownika
lucky
Weteran

  • Posty: 886
  • Dołączył(a): Śr 24 sty, 2007 14:07
  • Lokalizacja: www.cham.co.uk

N 26 wrz, 2010 10:40

lucky napisał(a):
bursztynek0704 napisał(a):To ten rocznik....79... ;)


Najlepszy ;)



Nic dodac, nic ujac ;)

bursztynek0704


Poprzednia strona Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

Powrót do Forum ogólne

cron