Easyjet Newcastle - Berlin

Życie codzienne w North East i UK - Newcastle, Sunderland, Darlington, Middlesbrough, Gateshead, Consett...

Wt 05 wrz, 2006 23:39

Lubie podziwiac widoki za oknem :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Angel

Avatar użytkownika
Aniolek
Weteran

  • Posty: 1439
  • Dołączył(a): Wt 14 lut, 2006 15:20
  • Lokalizacja: Newcastle/NE2/Warszawa

Wt 05 wrz, 2006 23:42

to moze obok :D
wy z lewej strony korytarza a ja z prawej :mrgreen:
[patrzac od konca samalotu na przod]

Avatar użytkownika
Kamilka
Bywalec

  • Posty: 234
  • Dołączył(a): So 03 cze, 2006 10:51
  • Lokalizacja: Hartlepool

Wt 05 wrz, 2006 23:45

kurka, nie wiem, czy sie w takim razie spotkamy, bo my z przodu wchodzimy :P :P :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

W razie czego wysle sms'a :mrgreen: :mrgreen:

Angel

Avatar użytkownika
Aniolek
Weteran

  • Posty: 1439
  • Dołączył(a): Wt 14 lut, 2006 15:20
  • Lokalizacja: Newcastle/NE2/Warszawa

Wt 05 wrz, 2006 23:50

dobra, albo ja zadzwonie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ::aplauz

Avatar użytkownika
Kamilka
Bywalec

  • Posty: 234
  • Dołączył(a): So 03 cze, 2006 10:51
  • Lokalizacja: Hartlepool

Śr 06 wrz, 2006 06:05

serio,myslicie,ze niemcy nie chca juz easyjeta na swoim lotnisku? o nie,a takie fajne połaczenie. ja lece w listopadzie,czyli musze rezerwowac od 1 listopada,bo do pazdziernika tylko mozna <bez sensu>czy ktos ma problem z rezerwacja i płatnoscia karta visa ?bo to chyba sciema na stronie easyjeta...tak mi powiedziała pani z biura wycieczkowego..........
ja to ciekawa jestes,bo mój kumpel leci z Londynu 11 wrzesnia do domu,ma urodziny 12.odwazny ,ze wybrał ten dzien.ja tam panikara jestem ......

Atom
Bywalec

  • Posty: 204
  • Dołączył(a): Cz 25 maja, 2006 16:16
  • Lokalizacja: northumberlandia

Śr 06 wrz, 2006 08:51

Ja mysle, ze musza miec duze roblemy z tym lotniskiem. Kilku moim znajomym odwolali loty a niektorym pozmieniali godziny. Ja bym nie ryzykowala na razie i nie latal tymi liniami na trasie NCL - Berlin. Wszystko sie moze zdarzyc :mrgreen:

Mnie tez troszke nie na reke, ze nie ma tych lotow, bo chcialam w listopadzie do Vati poleciec, a teraz musze glowkowac, jaka trase wybrac :?

Angel

Avatar użytkownika
Aniolek
Weteran

  • Posty: 1439
  • Dołączył(a): Wt 14 lut, 2006 15:20
  • Lokalizacja: Newcastle/NE2/Warszawa

Cz 07 wrz, 2006 18:33

Pod Berlinem, w dzielnicy Schoenefeld, powstanie do 2011 roku nowy międzynarodowy port lotniczy, obsługujący rocznie 22 miliony pasażerów. Symbolicznego rozpoczęcia budowy lotniska Berlin-Brandenburg Internationale (BBI) dokonali we wtorek niemiecki minister transportu Wolfgang Tiefensee oraz burmistrz Berlina Klaus Wowereit i premier Brandenburgii Matthias Platzeck.

Nowe lotnisko będzie trzecim pod względem wielkości (po Frankfurcie i Monachium) niemieckim portem lotniczym i przejmie funkcje działających obecnie w Berlinie trzech lotnisk - Tegel, Tempelhof oraz zbudowanego przez władze NRD Schoenefeld. W ubiegłym roku obsłużyły one łącznie ponad 17 mln pasażerów.

Minister gospodarki Berlina Harald Wolf uważa, że nowy port lotniczy będzie przyciągał także pasażerów z zachodniej Polski. Wolf powiedział PAP w marcu, że liczy na to, iż polscy turyści oraz biznesmeni ze Szczecina czy Poznania będą woleli korzystać z berlińskiego lotniska niż z portu w Warszawie.


źródło - Polska Agencja Prasowa

Avatar użytkownika
Simon
Admin

  • Posty: 936
  • Dołączył(a): Śr 22 lut, 2006 21:59
  • Lokalizacja: Grudziadz & Szczecin

Cz 07 wrz, 2006 18:51

Easy Jet zawiesza na jesien polaczenia do Berlina Shonefielda z Krakowa.

fragment ponizej z wywiadu dla Gazety Wyborczej Krakow
...Dziś biało-pomarańczowe samoloty odlatują z dwóch polskich lotnisk - z Krakowa do Londynu (Luton), Berlina, Dortmundu, Bristolu i Liverpoolu oraz z Warszawy do Londynu (Luton). Połączenie do Berlina będzie jednak na jesieni zawieszone. - Planujemy otwarcie nowych i częstsze loty na lotniska już przez nas obsługiwane - zaznacza John Kohlsaat...

Avatar użytkownika
Rych
Weteran

  • Posty: 2614
  • Dołączył(a): Pt 10 lut, 2006 19:02
  • Lokalizacja: Newcastle

Pn 11 wrz, 2006 21:11

Tylko aby na zime cos otworzyli bo nie mam jak na swieta do polski leciec :?
Tymczasem EasyJet zapowiada niskie ceny biletów na Wyspy Brytyjskie
Jedna z największych europejskich tanich linii easyJet rozpoczyna kampanię dla Polaków pracujących na Wyspach Brytyjskich i w Niemczech. Kto podróżuje często, będzie mógł latać taniej...
czytaj wiecej

Avatar użytkownika
Simon
Admin

  • Posty: 936
  • Dołączył(a): Śr 22 lut, 2006 21:59
  • Lokalizacja: Grudziadz & Szczecin

Wt 12 wrz, 2006 21:53

Z tego co wiem to Easyjet rezygnuje z Berlina w sezonie zimowym na rzecz dwoch polaczen dziennie do Paryza.

COMA


Śr 20 wrz, 2006 09:36

slyszalam ze easy jet likwiduje loty Berlin Newcastle Newcastrle Berlin ,cos mi sie nie chce w to wierzyc,,czy ktos taka jeszcze slyszal taka informacje?????????

monika
Bywalec

  • Posty: 117
  • Dołączył(a): Cz 06 kwi, 2006 09:49

Śr 20 wrz, 2006 10:17

Na razie wiadomo tylko tyle ze zawiesili, mnie tez sie to nie podoba bo latalem ta trasa. Moze po 30-stym pazdziernika cos sie ruszy.
http://www.ncl.to.pl/forum/viewtopic.php?t=964&start=15

Avatar użytkownika
Simon
Admin

  • Posty: 936
  • Dołączył(a): Śr 22 lut, 2006 21:59
  • Lokalizacja: Grudziadz & Szczecin

Śr 20 wrz, 2006 11:47

to lipa bo teraz to nie wiem gdzie bede latac!!!mam nadzieje ze sie cos ruszy ,,chociaz z drugiej strony nawet jesli mialabym ladowac na srodku pola ryzowego i miec daleko do domu od lotniska to i tak wolalabym leciec by choc na chwile wyrwac sie z TEGO KRAJU:)))

monika
Bywalec

  • Posty: 117
  • Dołączył(a): Cz 06 kwi, 2006 09:49

Śr 20 wrz, 2006 13:33

Monika - na ten temat sa już dwa topiki - nie wiem, po co zakładałas trzeci. Następnym razem polecam opcję "szukaj" albo chociaż sprawdzenie tematów 5 ostatnich topików...

Marta
Weteran

  • Posty: 317
  • Dołączył(a): Wt 14 lut, 2006 10:09

Poprzednia strona Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości

Powrót do Forum ogólne