Rumumia i Bułgaria w UE

Życie codzienne w North East i UK - Newcastle, Sunderland, Darlington, Middlesbrough, Gateshead, Consett...

Wt 26 wrz, 2006 19:28

1 stycznia 2007 Rumunia i Bułgaria wchodzą do UE myślę, że za pół roku po wejściu tych państw, jeśli UK zezwoli im na pracę Polacy będą niezauważalną częścią mieszkańców Wielkiej Brytani, czy myślicie podobnie??? Myślę, że to nie była by dobra sytuacja i dla nas Polaków i dla Brytyjczyków. Juz nie wspominając o sytuacjach jak ataki Cyganów na Polaków w Leeds, coś takiego było by chyba na porządku dziennym i nie tylko na Polaków...
Temat kontrowersyjny ale takie chyba są najlepsze.

Avatar użytkownika
czeladzianin
Bywalec

  • Posty: 182
  • Dołączył(a): Pn 29 maja, 2006 19:46

Wt 26 wrz, 2006 20:39

Masz racje,ale my jako imigranci niewiele mozemy powiedziec na ten temat,a jesli juz to na nas wypuszcza,a raczej zaczynaja juz teraz wypuszczac;psy goncze.
Jest to powazne zagrozenie pod wszelakimi mozliwymi wzgledami i powiem,ze nie zyczylbym najgorszemu wrogowi wizyt tych ludzi.Mysle o "Leeds" i tym podobnych przypadkach,a jest to bardziej niz mozliwe.
Z tego tez powodu rzad brytyjski broni sie przed Rumunsko-Bulgarska imigracja chcac ja powaznie ograniczyc.
Niestety obawiam sie,ze nasza"jednosc narodowa"nam niewiele pomoze.Przykre,ale chcialbym sie mylic :-(
Pozdrowki :!:

bary


Śr 27 wrz, 2006 23:03

moj kolega z pracy sie cieszy bo pochodzi z Rumuni nadciagaja nowi do pracy w anglii oj bedzie teraz sie dzialo narka

wladek03
Bywalec

  • Posty: 162
  • Dołączył(a): Cz 20 lip, 2006 19:10
  • Lokalizacja: NEWCASTLE CITY

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Majestic-12 [Bot] i 13 gości

Powrót do Forum ogólne