zginela kotka

Hobby łączy! Szukasz ludzi o podobnych zainteresowaniach? Zajrzyj tutaj.

Wt 08 mar, 2011 22:34

W sobote 5 marca 2011 w nocy okolo 23 kotka wyszla z domu i do dzis nie wrocila. Od 2 tygodni wychodzila sobie poza dom, jednak zawsze trzymala sie niedaleko i przy kazdym otwarciu drzwi podbiegale pod nie.

ma 2 lata, kolor czarno-bialy, ma czarny nosek i u jednej z tylnych lap czarne poduszeczki, jest wysterylizowana i ma czipa, na szyji ma dwie obroze jedna czarna druga niebieska.
wabi sie Kićka. Reaguje na 'kici kici' i na swoje imie.

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/013 ... a923a.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/022 ... aff89.html

Zaginela w Washington, Oxclose.

wszystkie osoby zamieszkale w tych okolicach bardzo prosze o to by zwracaly uwage czy nie ma jej gdzies w poblizu, moze komus wpadnie w oko jej obecnosc.

MOJ NR TELEFONU TO 07931830552.

Bardzo prosze o pomoc.

Z gory dziekuje.
Ola

pupui
Rozkręca się

  • Posty: 76
  • Dołączył(a): Śr 07 lis, 2007 15:17

Śr 09 mar, 2011 14:45

Hej Ola. Sliczna kotka! Bardzo Tobie wspolczuje. Sam mam dwa koty ktore bardzo kocham i wiem co sie dzialo ze mna jak zginela moja starsza (po 5 dniach sie znalazla na szczescie).

Jesli ma mikroczip, jak piszesz, to zglos to do operatora plus daj znac w lokalnych schroniskach. ja dodatkowo oprocz czipa zalozylem obroze z medalikiem i adresem i numerem komorki. Mi bardzo pomoglo wieszanie ogloszen na lokalnych sklepach, przez przypadek ktos widzial, podszedl i powiedzial, ze karmil ta kotke jakies 2 mile od domu. Zaczalem jezdzic tam autem z opuszczonymi szybami i wolac i ... udalo sie ;)

Druga sprawa jest taka, ze jesli nie stalo jej sie nic fizycznie (mam na mysli, wypadek), to kot potrafi zyc poza domem bardzo dlugo.

Zycze powodzenia w poszukiwaniach!

Pozdrawiam, Piotrek

Avatar użytkownika
Scofield
Weteran

  • Posty: 1125
  • Dołączył(a): So 30 wrz, 2006 07:26

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

Powrót do HOBBY UK