Spinning

Hobby łączy! Szukasz ludzi o podobnych zainteresowaniach? Zajrzyj tutaj.

Pn 28 cze, 2010 12:58

czy znacie jakies fajne łowiska na spinning na szczupaka, okonia itp.?

aa4
Rozkręca się

  • Posty: 57
  • Dołączył(a): Wt 27 kwi, 2010 11:37

Wt 29 cze, 2010 17:46

Szczupak i okoń to nie wiem ale w ostatnią sobotę to w Blyth z falochronu 9 makrel ( takie około 45 cm ) na spining na wąską blachę ( pilkera ).

Nowy
Bywalec

  • Posty: 102
  • Dołączył(a): So 07 kwi, 2007 12:13
  • Lokalizacja: PABIANICE/BYTOM/z TĄD

Pn 26 lip, 2010 16:48

aa4: możesz mi wytłumaczyć co fajnego jest w tym spinningu?:) Mój kolega strasznie się tym fascynuje, mówiła, że to jest bez porównania lepsze od zwykłego wędkowania i twierdzi, że to naprawdę super rozrywka. Kiedyś z nim nawet rozmawiałam na ten temat, opowiadał co w tym fajnego, ale chyba nie wziął tego pod uwagę, że jestem w tym temacie zupełną laiczką:p

I tak się zastanawiam, może Ty mi to wytłumaczysz? Pewnie nie jest to łatwe, bo z drugiej strony nie wiem jak miałabym wytłumaczyć, że bardzo lubię koszykówkę. No może dlatego, że jest to gra zespołowa, wiele zależy od zgrania, szybkiego reagowania na boisku, myślenia i taktyki. Akcja toczy się bardzo szybko, często zmiany wyników i zwroty akcji:)

kejti
Początkujący na forum

  • Posty: 11
  • Dołączył(a): Pn 26 lip, 2010 12:34

Pn 26 lip, 2010 19:06

koszykowka jest napewno duzo bardziej interesujaca od tego spinningu....:))))) aktywnie sport to jest to :))))))))

Avatar użytkownika
rolo123
Bywalec

  • Posty: 203
  • Dołączył(a): Pn 18 sie, 2008 13:36

Pn 26 lip, 2010 22:37

Wpisz sobie w google lub wikipedie SPINING, a opisujesz ta koszykowke, jakby ludzie byli idiotami albo nie wiedzieli co to koszykowka.

Vodun


Śr 28 lip, 2010 12:17

Jeżeli Ciebie to nie interesuje i nie wiesz co to jest to po co piszesz mi o koszykówce, wiem na czym ta gra polega. Tutaj dodałem ten temat żeby powiększyc grono wędkarzy w North East, żebyśmy mogli wspólnie robic jakieś wypady wędkarskie, a nie dyskutowac co jest bardziej interesujące, czy gotowanie, wędkowanie a może koszykówka, itp.. Mnie interesuje łowienie spinningowe ponieważ mogę spędzic dobrze czas po pracy, na świeżym powietrzu, itp.
Żaden opis wody nie pozwoli Ci poznac jej smaku, dopóki jej nie spróbujesz.
Więc, nie ma większego sensu tłumaczyc co to jest spinning jak Ciebie to nie interesuje.

aa4
Rozkręca się

  • Posty: 57
  • Dołączył(a): Wt 27 kwi, 2010 11:37

Pn 02 sie, 2010 15:55

Wiem co to jest spinning, więc po co mam wpisywać w google? Po prostu chciałam się dowiedzieć od osoby, która uprawia spinning, co w tym jest takiego, co wciąga. Ja opisałam koszykówkę i nie chodziło mi o wyjaśnienie zasad, tylko opis co mnie w koszykówce kręci.

aa4, ok, rozumiem, że ciężko to opisać, może po prostu któregoś razu sama się wybiorę się się przekonam:) I bez nerwów, o koszykówce już nie będę pisała;)

kejti
Początkujący na forum

  • Posty: 11
  • Dołączył(a): Pn 26 lip, 2010 12:34

Śr 04 sie, 2010 18:41

jak kiedyś spróbujesz to zobaczysz co to jest :D :)

aa4
Rozkręca się

  • Posty: 57
  • Dołączył(a): Wt 27 kwi, 2010 11:37

Cz 07 paź, 2010 14:11

Hey, czy ktos bylby chetny aby przystapic do klubu wedkarskiego i brac udzial w zawodach Pike Series 2 QEII, chcialbym zebrac kilka osob i brac udzial w zawodach. Wiecej szczegolow dla zainteresowanych.

aa4
Rozkręca się

  • Posty: 57
  • Dołączył(a): Wt 27 kwi, 2010 11:37

Cz 07 paź, 2010 21:10

a co to..a gdzie to???

MIB
Bywalec

  • Posty: 100
  • Dołączył(a): So 22 mar, 2008 23:51

Pt 08 paź, 2010 10:02

witam to jest klub w cramlington i jeziora sa w okolicach Ashington, zawody sa rozgrywane raz w miesiacu na jeziorze QEII, nie daleko Ashington, metody łowienia do wyboru: spinning albo na martwą rybe, podaje linka do nich:

http://www.wacac.me.uk/

Zeby sie zarejestrowac trzeba wyslac aplikacje i dokonac oplaty na poczcie. Jak cos to wiecej szczegołow na priv

aa4
Rozkręca się

  • Posty: 57
  • Dołączył(a): Wt 27 kwi, 2010 11:37

Cz 07 kwi, 2011 21:12

czesc ! wiem ze zbytnio nie na temat ale moze ktos z was interesuje sie mysliwstwem i poluje w uk szukam osob o podobnych zainteresowaniach jak moje i moge sluzyc rada i pomoca pozdrawiam
hunter :D

Avatar użytkownika
hunter
Początkujący na forum

  • Posty: 6
  • Dołączył(a): Cz 07 kwi, 2011 20:30

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

Powrót do HOBBY UK