Telefony komórkowe

Życie codzienne w North East i UK - Newcastle, Sunderland, Darlington, Middlesbrough, Gateshead, Consett...

Pt 06 paź, 2006 00:14

Czy ktoś sie orientuje gdzie znajde sklep z nowymi telefonami komórkowymi, chodzi mi głównie o nokie bez simlocka? Jeśli ktoś sie orientuje z góry wielki dzięki, pozdrawiam 8)

Avatar użytkownika
Paczek
Rozkręca się

  • Posty: 71
  • Dołączył(a): Pn 24 lip, 2006 22:20
  • Lokalizacja: Newcastle/Krotoszyn

Pt 06 paź, 2006 05:45

jest taki duzy komis, maja nowe i stare w samym centrum miasta. niedaleko biblioteki i haymarketu. nazwy nie pamietam ;)

Avatar użytkownika
Scofield
Weteran

  • Posty: 1125
  • Dołączył(a): So 30 wrz, 2006 07:26

Pt 06 paź, 2006 10:54

Ja tez bym chętnie wpadł do takego komisu, szukam LG KG800 (CHOCOLATE) W salonach jest tylko na abonament...szukalem na ebay-u ale cholernie drogie.Jakby ktos chcial sie pozbyc takowego to prosze o info.

Avatar użytkownika
Pilot
Rozkręca się

  • Posty: 94
  • Dołączył(a): Pt 06 paź, 2006 10:41
  • Lokalizacja: Deckham

Pt 06 paź, 2006 11:09

na metro centre niedaleko sklepu z bonzajami i widzialem tak ale nie pamietam ceny

Avatar użytkownika
David17
Bywalec

  • Posty: 216
  • Dołączył(a): Pn 27 lut, 2006 23:35
  • Lokalizacja: NCL

Pt 06 paź, 2006 11:25

dzieki za info, dzisiaj akurat wybieram sie do metro center :D

Avatar użytkownika
Pilot
Rozkręca się

  • Posty: 94
  • Dołączył(a): Pt 06 paź, 2006 10:41
  • Lokalizacja: Deckham

Pt 06 paź, 2006 15:07

zobacz na pillgrim street w NC tam tez mozna czasami cos dla siebie znalezc

wladek03
Bywalec

  • Posty: 162
  • Dołączył(a): Cz 20 lip, 2006 19:10
  • Lokalizacja: NEWCASTLE CITY

Pt 06 paź, 2006 19:16

WIDZISZ A JA WIEM GDZIE TEN KOMIS JEST,TYLKO TRZEBA BYŁO SIĘ SPYTAĆ.MOŻE JUTRO CI POWIEM JAK BĘDZIESZ WIEDZIAŁ KOGO ZAPYTAĆ.ps.nie pij dzis damy czadu w sobote!!!! ::pijacy ::pijacy

Avatar użytkownika
piterpaw1
Rozkręca się

  • Posty: 67
  • Dołączył(a): Cz 09 mar, 2006 17:15
  • Lokalizacja: wroclaw/blyth

Pt 06 paź, 2006 22:18

Pilot napisał(a): szukam LG KG800 (CHOCOLATE)

Nie polecam tego telefonu, super wyglada ale przez to ze ma dosykowa klawiature strasznie kiepsko sie obsluguje, wystarczy musnac i juz sie powlacze to co nie trzeba, zacznie dzwonic gdzies lub cos... Obrazek

Tak tylko slyszalem od innych uzytkownikow.

A co do komisu to najlepszy jest chyba jak sie idzie deptakiem od Haymarketu (mijajac Primark itp) w str rzeki, nie pamietam nazwy, ale zaraz jak sie konczy deptak jest skrzyzowanie i po lewej stronie za tym skrzyzowaniem prawie ze na rogu jest taki spory komis z tefefonami, kompami, konsolami, aparatami itd. Sprzedaja tam tanie filmy DVD i gierki. Bardzo tanio maja tez karty pamieci do aparatow, sam kupilem 1GB za polowe ceny sklepowej.

Avatar użytkownika
Simon
Admin

  • Posty: 936
  • Dołączył(a): Śr 22 lut, 2006 21:59
  • Lokalizacja: Grudziadz & Szczecin

So 07 paź, 2006 10:39

Simon napisał(a):
Pilot napisał(a): szukam LG KG800 (CHOCOLATE)

Nie polecam tego telefonu, super wyglada ale przez to ze ma dosykowa klawiature strasznie kiepsko sie obsluguje, wystarczy musnac i juz sie powlacze to co nie trzeba, zacznie dzwonic gdzies lub cos... Obrazek

Tak tylko slyszalem od innych uzytkownikow.

A co do komisu to najlepszy jest chyba jak sie idzie deptakiem od Haymarketu (mijajac Primark itp) w str rzeki, nie pamietam nazwy, ale zaraz jak sie konczy deptak jest skrzyzowanie i po lewej stronie za tym skrzyzowaniem prawie ze na rogu jest taki spory komis z tefefonami, kompami, konsolami, aparatami itd. Sprzedaja tam tanie filmy DVD i gierki. Bardzo tanio maja tez karty pamieci do aparatow, sam kupilem 1GB za polowe ceny sklepowej.



a nazwa jego ....

<tam tam tam tam>

ENTERTAINMENT EXCHANGE !!!!!

wiem wiem ;) jestem the best ;)

Avatar użytkownika
Scofield
Weteran

  • Posty: 1125
  • Dołączył(a): So 30 wrz, 2006 07:26

So 07 paź, 2006 14:44

No wlasnie ENTERTAINMENT EXCHANGE
Thanks bro :mrgreen:

Avatar użytkownika
Simon
Admin

  • Posty: 936
  • Dołączył(a): Śr 22 lut, 2006 21:59
  • Lokalizacja: Grudziadz & Szczecin

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Majestic-12 [Bot] i 17 gości

Powrót do Forum ogólne