ponowna rejestracja w home off po 4 miesieczej nieobecnosci?

Życie codzienne w North East i UK - Newcastle, Sunderland, Darlington, Middlesbrough, Gateshead, Consett...

N 08 paź, 2006 20:48

sprawa wyglada tak przez 2 lata pracowalem u jednego pracodawcy 4 miesiace temu wrocilem do polski teraz ponownie powrucilem do Uk i czy musze sie rejestrowac/cos wypelniac do home office ?? bo jak sie zwalnialem z poprzedniego zakladu moj byly szef dzwonil do HO i zglaszal im ze rezygnuje z pracy ...... po krotkiej rozmowie z nimi powiedzial mi ze jesli powroce kiedys do anglii i jesli znajde prace to musze jakas forme wypelnic jeszcze raz i wyslac to do HO ( bez wysylania paszportu i kasy ) czy ktos wie moze jaka to ma byc forma ( moze jakis link do strony internetowej)

i wspominal mi cos ze ponoc musze tez cos wypelnic do NIN-u ( o ile se przypominam to zmiane adresu i zmiane pracodawcy)

czy obydwie te sprawy mozna zalatwic przez wypelnienie..... jakiejs strony internetowej tych instytucjii

dzieki za info

grzeg

PS gdzie jeszcze powinno sie zglosic powrot do pracy ???

grzeg
Cześć, jestem tutaj nowy

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): N 08 paź, 2006 20:13

Pn 09 paź, 2006 18:50

Musisz jeszcze raz wyslac aktualny formularz WRS do oddzialu Home Office, ktrego adres znajdziesz na tym formularzu, a ktory obecnie znajduje sie w Durham dla naszego regionu Angli.
Musisz na nim podac swoj poprzedni numer referencyjny (ten zaczynajacy sie na A8/......).
Tak jak powiedziales nie musisz wysylac zadnych pieniedzy.

arek


Pn 09 paź, 2006 19:26

Od czerwca obowiazuje nowy nieco zmieniony formularz WRS.

Tu mozesz pobrac formularz:
http://www.workingintheuk.gov.uk/workin ... forms.html

Tu dokladny adres na ktory wyslac wypelniony druk
IMMIGRATION&NATIONALITY DIRECTORATE
WORK PERMITS /UK/ WRS
MILLBURNGATE HOUSE
DURHAM
DH99 1SA

Avatar użytkownika
enigma
Weteran

  • Posty: 473
  • Dołączył(a): Wt 14 lut, 2006 12:41
  • Lokalizacja: England

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości

Powrót do Forum ogólne