NAUKA ANGIELSKIEGO ZA DARMO

Wt 24 sie, 2010 14:01

Witam

Przeprowadziłam się do Newcastle całkiem niedawno i muszę przyznać, że nie orientuję się jeszcze dokładnie jakie zasady panują w UK. Co można uzyskać od Państwa za darmo itd. W tej chwili interesuje mnie nauka języka angielskiego. Czy zna ktoś miejsce gdzie mozna uczyc sie języka za darmo? Czy istnieje taka mozliwość?


Będę wdzięczna za odpowiedź.

Avatar użytkownika
emmy
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 29
  • Dołączył(a): Wt 24 sie, 2010 13:58

Wt 24 sie, 2010 14:22

Avatar użytkownika
Rych
Weteran

  • Posty: 2614
  • Dołączył(a): Pt 10 lut, 2006 19:02
  • Lokalizacja: Newcastle

Wt 24 sie, 2010 15:49

@Rych: dziękuję Ci bardzo za odpowiedź :-)

Avatar użytkownika
emmy
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 29
  • Dołączył(a): Wt 24 sie, 2010 13:58

Wt 14 wrz, 2010 11:56

Czy ktoś może korzystał z ich usług? Czy oby ta nauka na pewno jest za darmo?

madzia.k
Początkujący na forum

  • Posty: 11
  • Dołączył(a): N 09 sie, 2009 18:07
  • Lokalizacja: Darlington

Wt 14 wrz, 2010 16:23

A nie lepiej do college? - tez masz za darmo .....

Avatar użytkownika
Max
Bywalec

  • Posty: 187
  • Dołączył(a): Śr 14 lut, 2007 04:53
  • Lokalizacja: South Shields-Chorzow

Śr 15 wrz, 2010 06:38

korzystalem, jest za darmo, a jak zdalem egzamin, to chyba z 5£ dostalem i jakis bon...

Avatar użytkownika
kazio79
Weteran

  • Posty: 302
  • Dołączył(a): Wt 04 gru, 2007 20:27
  • Lokalizacja: rudapabianicka.com.pl

Śr 15 wrz, 2010 19:33

dodam coś od siebie o tym learning links. Robiłam z nimi kurs angielskiego. Pierwsze spotkanie miałam z Polakiem, wszystko było Ok- powiedział jak co wygląda, a potem następne tutoriale miałam już z właściwą ekipą danego ośrodka. No i na tym się skończyło. Nikt nie odpowiadał na moje maile, ani dotyczące kursu ani kolejnych gdzie byłam zainteresowana zrobieniem NVQ. Napisałam w końcu do głównego Bossa ale też bez odzewu. Podejście nieprofesjonalne, pan który był moim tutorem okazał się również obcokrajowcem i miał wadę wymowy, więc jak na Boga mam się nauczyć dobrze języka jak rozmawiający ze mną Pan nie potrafi dobrze wymawiać słów?

Ok rozumiem gdyby to chodziło o matematykę. Ale o angielski?

perfecta1
Bywalec

  • Posty: 123
  • Dołączył(a): Pn 18 lut, 2008 13:41

Śr 15 wrz, 2010 20:21

Learning Links oferował/uje kursy Learn Direct, jak komuś nie odpowaida jeden ośrodek, może znależć następny zaraz obok. Kiedyś była wyszukiwarka po postcodzie i polska infolinia, wiecej szczegółow tutaj:
http://learndirect.co.uk/

Avatar użytkownika
Rych
Weteran

  • Posty: 2614
  • Dołączył(a): Pt 10 lut, 2006 19:02
  • Lokalizacja: Newcastle

So 18 wrz, 2010 17:57

College moze zaoferowac ci kurs za darmo jak jestes na niskim dochodzie lub zasilkach

sama nauka w collegu to moze byc za malo:
www.how-to-learn-any-language.com
www.antimoon.com

Polecam, to ulatwi nauke.

Avatar użytkownika
P.I.O.T.R
Weteran

  • Posty: 408
  • Dołączył(a): Cz 22 lip, 2010 19:25
  • Lokalizacja: z katowni

Cz 19 maja, 2011 16:36

Witam :)

W koledzu, do ktorego uczeszczam organizowana jest LETNIA SZKOLA NAUKI ANGIELSKIEGO.

Nauka ta jest za darmo dla osob pobierajacych benefity. Ponizej zamieszczam ulotke, ktora tego dotyczy. Jackie to bardzo mila kobieta i warto omowic z nia szczegoly; ja tylko dodam, ze osoby, ktore beda uczeszczac na ten kurs, sa uprawnione do bezplatnej nauki rowniez w roku szkolnym, rozpoczynajacym sie we wrzesniu 2011 :cheer:

Kurs dotyczy nauki angielskiego na roznych poziomach. Gdyby ktos potrzebowal wsparcia w kwestii dogadania sie, sluze bezinteresowna pomoca.

Obrazek

hannah19999
Początkujący na forum

  • Posty: 9
  • Dołączył(a): So 10 lip, 2010 11:32
  • Lokalizacja: Ostróda

Pt 27 maja, 2011 09:29

Faktycznie warto zainteresować się dobrym kursem angielskiego. Trudno jednak znaleźć coś za darmo. Ale warto jednak szukać bo bez znajomość angielskiego jest trudno o pracę w UK. Ja rozpoczynałem swoją naukę od grania w angielskie gry komputerowe a później już jakoś poszło do przodu :-) Niemniej jednak nauka angielskiego jest bardzo ważna.

Klimbert
Cześć, jestem tutaj nowy

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): Pt 27 maja, 2011 09:24

Pt 27 maja, 2011 09:34

Fallout 1 i 2 ze słownikiem w ręku cały :D Ale moja wymowa przez to była straszna :D Za to zasób słownictwa pierwsza klasa :D

Avatar użytkownika
P.I.O.T.R
Weteran

  • Posty: 408
  • Dołączył(a): Cz 22 lip, 2010 19:25
  • Lokalizacja: z katowni

Pt 27 maja, 2011 20:24

P.I.O.T.R napisał(a):Fallout 1 i 2 ze słownikiem w ręku cały :D Ale moja wymowa przez to była straszna :D Za to zasób słownictwa pierwsza klasa :D


Ja miałem to samo :) Fallout 1 i Fallout 2 zmusiły mnie do zainteresowania się angielskim (jako że od lat uczyłem się niemieckiego), ciężko było ale 3 część przeszedłem już bez słownika ::pijacy ::pijacy

Avatar użytkownika
Rych
Weteran

  • Posty: 2614
  • Dołączył(a): Pt 10 lut, 2006 19:02
  • Lokalizacja: Newcastle

Pt 27 maja, 2011 23:40

Ja już w drugiej rzadko zaglądałem, a potem miałem taki zasób słownictwa, że dopiero rok pobytu w UK dał mi taki poziom jak te kilka miesięcy nad tą grą (pomiędzy falloutem a wyjazdem do UK się oczywiście za mało uczyłem więc mi poziom spadł). Genialna gra, niestety język tam używany jak się potem okazało do kulturalnych nie należy :D

Zacząłem w tą najnowszą część grać ale ani klimat nie ten, ani 3D to nie ta frajda i w ogóle to jakaś strzelanka jest. Może jeszcze zrobię kiedyś podejście ale myślę, że 1 i 2 rządzą :D

Avatar użytkownika
P.I.O.T.R
Weteran

  • Posty: 408
  • Dołączył(a): Cz 22 lip, 2010 19:25
  • Lokalizacja: z katowni

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

Powrót do NAUKA, COLLEGE, STUDIA