Sobotnia nauka j. polskiego dla dzieci w South Shields.

N 05 cze, 2011 06:40

Chce sie podzielic informacja , ze moje dziecko bierze udzial w pilotazowym programie nauki j. polskiego. Na razie od maja do lipca , co dwa tygodnie, od godz. 10.30-12.30 , a od wrzesnia co tydzien w soboty.
Ciesze sie , bo wiem , ze dzieki temu bedzie moglo nauczyc sie trudnej pisowni j. polskiego.
Nauka zakonczy sie egzaminami , a otrzymane dokumenty beda wazne i w Wielkiej Brytanii i w Polsce.
Dodam jeszcze , ze dziecko chetnie tam uczeszcza , ma kontakt z polskimi rowiesnikami , a mamy maja w tym czasie dwie godzinki na pogaduchy przy kawce ,
Pozniej , po zajeciach, wspolny wypad z dzieciakami do parku , ktory jest polozony 2 minuty pieszo od szkoly.
Co ciekawe , na zajeciach rozmawiaja po polsku , ale w parku WSZYSTKIE dzieci mowia po angielsku...
Sa tez oplaty , ale na kazda kieszen.

elwira
Bywalec

  • Posty: 105
  • Dołączył(a): Pt 04 cze, 2010 05:18
  • Lokalizacja: Newcastle

Wt 07 cze, 2011 17:20

Czesc Elwira

Mam coreczka ktora ma 4 latka i niestety obracajac sie praktycznie tylko w angielskim otoczeniu nie mowi po polsku, podczas wakacji u dziadkow w Pl chetnie probuje "mowic" po polsku ale po poworocie znowu wybiera latwiejsza opcje. Spodziewam sie ze dzieci na tym kursie sa nieco starsze i pewnie mowie w dwoch jezykach ale zastanawiam sie czy Majka rowniez moglaby uczeszczac na takie lekcje. Moglabys wyslac mi na priva wiadomosc, odnosnie tego kto je prowadzi, koszt i jakis kontakt tel, slicznie dziekuje

layla
Cześć, jestem tutaj nowy

  • Posty: 2
  • Dołączył(a): Pt 27 maja, 2011 08:26

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Powrót do NAUKA, COLLEGE, STUDIA

cron