Laguna pyatnie

N 10 lip, 2011 16:58

Witam mam pytanko posiadam lagune 2 czy wiecie gdzie (po za aso ) można naprawić kartę do laguny . może namiary na jakiegoś elektronika samochodowego dzięki za odp

dziado
Rozkręca się

  • Posty: 43
  • Dołączył(a): Wt 27 lip, 2010 04:15
  • Lokalizacja: Hartlepool Łódź

N 10 lip, 2011 17:45

Napisz co sie dzieje. Nie dziala wbudowany pilot czy nie wlacza zaplonu, nie odblokowuje kierownicy, nie rozbraja immo czy jeszcze cos innego?

ProTuneMS
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 23
  • Dołączył(a): Pn 07 mar, 2011 18:11
  • Lokalizacja: Newcastle Gateshead North Shields

N 10 lip, 2011 20:01

Mam dwie karty używam teraz zapasowej ale dla bezpieczeństwa wolę mieć obie . Nie działa jeden przycisk na karcie dwu przyciskowej i coś w niej lata . Może chodzi tylko o przylutowanie tej części ale jak czytałem na forum Lagunki to jest temat nie dla laików bo łatwo coś uszkodzić . Czy mogę liczyć na pomoc ?

dziado
Rozkręca się

  • Posty: 43
  • Dołączył(a): Wt 27 lip, 2010 04:15
  • Lokalizacja: Hartlepool Łódź

N 10 lip, 2011 20:31

No wiec trzeba przelutowac jeden micro switch bo sie poprostu oberwal. Moge to zrobic ale najpierw musze zobaczyc ta karte jak jest sklejona, bo jesli na goraco to bardzo ciezko ja rozebrac bez zostawienia sladow na obudowie. Jesli jesli jest skaldana na kleju to nie ma najmniejszego problemu. Co do samego dzialania po naprawie daje 100% gwarancji.

Aha zapomnialem dodac. Zawsze moge zalozyc calkowicie nowa obudowe karty jesli klijent o takowa poprosi bo nie chce miec na niej zadnych sladow ponaprawowych (dotyczy kart zgrzewanych na goraca ktore trzeba rozcinac) ale w takim przypadku czas naprawy sie wydluza bo musze czekac na nowa obudowe 2-3 dni robocze.

ProTuneMS
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 23
  • Dołączył(a): Pn 07 mar, 2011 18:11
  • Lokalizacja: Newcastle Gateshead North Shields

N 10 lip, 2011 20:56

dziękuje odezwę się w tym tygodniu wielkie dzięki !!!!!!

dziado
Rozkręca się

  • Posty: 43
  • Dołączył(a): Wt 27 lip, 2010 04:15
  • Lokalizacja: Hartlepool Łódź

N 10 lip, 2011 21:08

Zawsze sluze pomoca;)

ProTuneMS
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 23
  • Dołączył(a): Pn 07 mar, 2011 18:11
  • Lokalizacja: Newcastle Gateshead North Shields

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Powrót do MOTO UK