child tax credit

Wt 19 lip, 2011 21:57

Witam czy ktoś się orientuje opisze w skrócie. Mąż mieszka w Anglii ja z dziećmi w Polsce obecnie jesteśmy nie cały miesiąc po rozwodzie eks otrzymywał na dzieci child tax credit w kwocie 435 funtów miesięczne w revenue o tym wiedzieli że ja mieszkam w Polsce z dziećmi.Czy jeśli teraz już nie jesteśmy małżeństwem czy nadal eks będzie otrzymywał ten zasiłek?

cygan1984
Rozkręca się

  • Posty: 43
  • Dołączył(a): Wt 08 maja, 2007 15:48
  • Lokalizacja: limerick

Śr 20 lip, 2011 06:10

cygan1984 napisał(a):Witam czy ktoś się orientuje opisze w skrócie. Mąż mieszka w Anglii ja z dziećmi w Polsce obecnie jesteśmy nie cały miesiąc po rozwodzie eks otrzymywał na dzieci child tax credit w kwocie 435 funtów miesięczne w revenue o tym wiedzieli że ja mieszkam w Polsce z dziećmi.Czy jeśli teraz już nie jesteśmy małżeństwem czy nadal eks będzie otrzymywał ten zasiłek?

Po pierwsze dziwne,że w ogóle mąż dostawał CTC bo dostaje się tylko na dzieci mieszkające w UK,a po drugie powinnien zgłosić,że jesteście po rozwodzie i wtedy zostanie mu zabrany ten dodatek.Nie może go otrzymywać skoro ty mieszkasz w Polsce i nie ma dzieci przy sobie.

Avatar użytkownika
izuncia
Weteran

  • Posty: 818
  • Dołączył(a): Śr 26 kwi, 2006 10:50
  • Lokalizacja: UK

Śr 20 lip, 2011 10:12

Może go otrzymywać jeżeli ja mieszkam z dziećmi w Polsce pod warunkiem że ja nie pobieram żadnych zasiłków i nie pracuje w Pl, wcześniej dostałam pisma do wypełnienia i odesłania do nich tylko interesuje mnie czy po rozwodzie będzie otrzymywał dalej ten zasiłek.

cygan1984
Rozkręca się

  • Posty: 43
  • Dołączył(a): Wt 08 maja, 2007 15:48
  • Lokalizacja: limerick

Śr 20 lip, 2011 12:28

cygan1984 napisał(a):Może go otrzymywać jeżeli ja mieszkam z dziećmi w Polsce pod warunkiem że ja nie pobieram żadnych zasiłków i nie pracuje w Pl, wcześniej dostałam pisma do wypełnienia i odesłania do nich tylko interesuje mnie czy po rozwodzie będzie otrzymywał dalej ten zasiłek.

Powinnien zgłosić ,że jesteście rozwiedzeni wtedy mu zabiorą.Jesli nie zgłosi to dalej będzie pobierać,zawsze możesz ty poinformować urząd o zmianach,ale na pewno nie dostanie.
Po prostu wszystko zależy od twojego byłego męża bo to każdą zmianę trzeba zgłosić.

Avatar użytkownika
izuncia
Weteran

  • Posty: 818
  • Dołączył(a): Śr 26 kwi, 2006 10:50
  • Lokalizacja: UK

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Powrót do PRAWO, BENEFITY, PODATKI, BANK, BIZNES

cron