Newcastle Diamonds

Śr 03 sie, 2011 14:30

Czołem emigracjo! Świeżo co przybyłem do Durham na 2+1 kontrakt. Zatem trochę będę tutaj musiał pomieszkać. Jestem zdecydowanym fanatykiem żużla (pochodzę z Zielonej Góry) i mam zamiar odwiedzać stadion lokalnej drużyny jeżdżącej w Premier League - Newcastle Diamonds.

Mam pytanie czy ktoś z Was już bywał na ich stadionie na meczach? Czy wiecie jak się dostać ze stacji kolejowej Newcastle na stadion Diamentów (wolałbym uniknąć drałowania ponad 2 mil na piechotę).

Pozdrawiam, Wojtek

pchela
Początkujący na forum

  • Posty: 6
  • Dołączył(a): Śr 03 sie, 2011 14:24

Śr 03 sie, 2011 17:17

pchela napisał(a):Czołem emigracjo! Świeżo co przybyłem do Durham na 2+1 kontrakt. Zatem trochę będę tutaj musiał pomieszkać. Jestem zdecydowanym fanatykiem żużla (pochodzę z Zielonej Góry) i mam zamiar odwiedzać stadion lokalnej drużyny jeżdżącej w Premier League - Newcastle Diamonds.

Mam pytanie czy ktoś z Was już bywał na ich stadionie na meczach? Czy wiecie jak się dostać ze stacji kolejowej Newcastle na stadion Diamentów (wolałbym uniknąć drałowania ponad 2 mil na piechotę).

Pozdrawiam, Wojtek

Z centrum najlepiej Autobus numer 1 lub 2 (coaster) wychodzisz praktycznie pod samym stadionem ! Bywałem wczesniej cześciej ! Newcastle rozgrywa mecze w Niedziele wiec Lipa bo wtedy odbywa sie Polska liga !

Avatar użytkownika
UNIA1938
Weteran

  • Posty: 274
  • Dołączył(a): Śr 19 wrz, 2007 08:47
  • Lokalizacja: LESZNO

Śr 03 sie, 2011 20:59

Witam kolegę z Leszna. Piękny avatar swoją drogą.

Wiem, ze Diamenty jeżdżą w Niedziele ale czasami mecze są przełożone, np. najbliższy mecz odbędzie się w poniedziałek.

Swoją drogą czy w Newcastle jest jakiś PUB co miałby TVP sport z satelity (możliwe że jakiś polski?).

Ostatnią kolejkę RZ musiałem oglądać przez Internet już tutaj no i z zawału można zejść tak kiepsko to idzie (i to nie wina mojego łącza).

Miło by było rundę play-off z kims kumatym przy piwku obejrzeć.

Pozdrawiam!

Ps. Tylko FALUBAZ! :D

pchela
Początkujący na forum

  • Posty: 6
  • Dołączył(a): Śr 03 sie, 2011 14:24

Śr 03 sie, 2011 21:48

pchela napisał(a):Mam pytanie czy ktoś z Was już bywał na ich stadionie na meczach?


Zobacz tutaj (na ostatnim zdjeciu ekipa z forum):
http://www.polnews.co.uk/index.php/foto ... monds.html

i tutaj:
http://www.polnews.co.uk/index.php/wyda ... -east.html

Avatar użytkownika
Rych
Weteran

  • Posty: 2614
  • Dołączył(a): Pt 10 lut, 2006 19:02
  • Lokalizacja: Newcastle

Śr 03 sie, 2011 22:09

Hej Rych. Dzięki za info. Widzę, że nie zginę tutaj z posuchy za ukochanym sportem. :)
Jeszcze gdyby tak był jakiś "pub" czy miejsce gdzie można by Gp i polską ligę przy piwku obejrzeć to byłoby cudownie. :)

Pozdrawiam !

pchela
Początkujący na forum

  • Posty: 6
  • Dołączył(a): Śr 03 sie, 2011 14:24

Cz 04 sie, 2011 06:27

pchela napisał(a):Hej Rych. Dzięki za info. Widzę, że nie zginę tutaj z posuchy za ukochanym sportem. :)
Jeszcze gdyby tak był jakiś "pub" czy miejsce gdzie można by Gp i polską ligę przy piwku obejrzeć to byłoby cudownie. :)

Pozdrawiam !
Nie znam takiego miejsca :!:
::pijacy Chyba ze ktoś życzliwy zaprosi cie do siebie ::pijacy

Avatar użytkownika
UNIA1938
Weteran

  • Posty: 274
  • Dołączył(a): Śr 19 wrz, 2007 08:47
  • Lokalizacja: LESZNO

Pn 08 sie, 2011 15:35

Ktoś się może wybiera na dzisiejszy mecz z Rye House Rockets?

pchela
Początkujący na forum

  • Posty: 6
  • Dołączył(a): Śr 03 sie, 2011 14:24

Cz 11 sie, 2011 18:06

pchela napisał(a):Miło by było rundę play-off z kims kumatym przy piwku obejrzeć.


Niestety kolego ale naszego Falubazu w meczu rewanżowym nie zobaczymy w tvp na żywo :/

Avatar użytkownika
banan_85
Rozkręca się

  • Posty: 83
  • Dołączył(a): N 01 cze, 2008 11:51

Śr 17 sie, 2011 23:00

Nic nam to nie przeszkodziło roznieść Żurawie.

Tylko niestety niedzielę popsuli nam władkowi chłopcy wygrywając w Lesznie. :(

pchela
Początkujący na forum

  • Posty: 6
  • Dołączył(a): Śr 03 sie, 2011 14:24

Cz 18 sie, 2011 18:42

A no niestety ale byki pecha z kontuzjami maja i Kolodziej cos odnalezc sie moze. Wydaje sie ze do polfinalow z dobrej pozycji wychodzimy :)

Avatar użytkownika
banan_85
Rozkręca się

  • Posty: 83
  • Dołączył(a): N 01 cze, 2008 11:51

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

Powrót do SPORT