Szukam nowych znajomych !

Polaków rozmowy na każdy temat, także humor i ciekawostki. Nie wiesz gdzie zacząć? Zacznij swój wątek tutaj.

N 24 lip, 2011 19:56

Czesc !

Nazywam się Karolina , mam 18 lat, przyjechałam do Newcastle do cioci na wakcje, wszytko jest super fajnie ale nikogo tu nie znam a moj angielski nie jest na takim poziomie zebym sama wyskoczyła gdzies do pubu czy klubu itp. Zależy mi też aby poznać rożne fajne miejsca które warto odwiedzić w Newcastle więc byłoby super gdybyś znał/a Newcastle jak własną kieszen, dokladnie mieszkam w wallsend, poszukuje sympatycznych, pozytywnie zakreconych ludzi w wieku 17-25 lat plec bez znaczenia

odpisujcie na prywatne wiadomosci

bede wdzieczna za kazda wiadomosc bo bardzo mi na tym zalezy

pozdrawiam, Karolina

Avatar użytkownika
karolinax21
Początkujący na forum

  • Posty: 6
  • Dołączył(a): Wt 28 gru, 2010 15:09

N 24 lip, 2011 23:47

Osobiście życzę Ci powodzenia w znalezieniu fajnych i ciekawych osób.... ale osobiście polecałbym poszukać znajomych wśród różnych nacji nawet jak twój angielski jest słaby to raz, że się poprawi dwa, że jest to unikalne doświadczenie kulturowe, trzy, że na tym forum takie tematy zwykle dziwny tor obierają....

Avatar użytkownika
P.I.O.T.R
Weteran

  • Posty: 408
  • Dołączył(a): Cz 22 lip, 2010 19:25
  • Lokalizacja: z katowni

Pn 25 lip, 2011 13:18

Aha no okej, nie wiedziałam że tak tu jest a mogłbyś mi podac mi jakies linki do najabrdziej popularnych stron tego typu, prosze będe naprawdę wdzięczna :)

Avatar użytkownika
karolinax21
Początkujący na forum

  • Posty: 6
  • Dołączył(a): Wt 28 gru, 2010 15:09

Wt 26 lip, 2011 00:15

Jaki typ stron masz na myśli? Takich jak to forum? Raczej nie ma innych na ten region które by były istotne lub znacząco się różniły. Jeżeli chcesz poznać lokalnych ludzi którzy są fajni to polecam przejrzeć lokalną gazetę co się dzieje w najbliższym czasie i się wybrać. Tu możesz wyszukać co się dzieje w NCL w najbliższym czasie:
http://www.newcastlegateshead.com/site/whats-on
Ale więcej na pewno jest w lokalnych gazetach.

Avatar użytkownika
P.I.O.T.R
Weteran

  • Posty: 408
  • Dołączył(a): Cz 22 lip, 2010 19:25
  • Lokalizacja: z katowni

Wt 26 lip, 2011 18:40

dzieki

Avatar użytkownika
karolinax21
Początkujący na forum

  • Posty: 6
  • Dołączył(a): Wt 28 gru, 2010 15:09

Wt 30 sie, 2011 00:12

nie ma to jak trafic na ciekawy post w jakze poznym czasie :(

Avatar użytkownika
damian_oki
Weteran

  • Posty: 836
  • Dołączył(a): Wt 26 wrz, 2006 09:23
  • Lokalizacja: DIRTY MONKEY MACKEMS

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości

Powrót do POGADUCHY