goscinnosc

Polaków rozmowy na każdy temat, także humor i ciekawostki. Nie wiesz gdzie zacząć? Zacznij swój wątek tutaj.

Śr 28 wrz, 2011 08:25

Wstrzymywałem się od wypowiedzi w odświeżonym wątku o "Polskim Klubie", ale chyba coś napiszę.
Nie ma co tutaj sobie nerwów psuć, bo to nie jest tak naprawdę polski klub jednoczący Polonię, tylko klub przykościelny, i jak sobie ktoś życzy się w nim bawić musi się dostosować do reguł ustalonych przez Zarząd. Nie twierdze że są to złe reguły, bo trzeba sobie radzić z chamstwem i pijakami.
Ot wszystko

Chcecie mieć Polski Klub to znajdzcie lokal, kupcie go, podobnie jak to zrobiła powojennna Polonia. Możliwe że mieliśmy pecha że nie było w Newcastle w tamtym czasie kompetentnych ludzi czy organizacji które przejęły by lokal od staruszków. Został on więc oddany formalnie dla Polskiej Misji Katolickiej w Newcastle.

Ale z szerszej perspektywy, to lokal znajduje się przy Kaplicy więc jako przykoscielny powinien być traktowany. Polonia potrzebuje czegoś większego i niezależnego religijnie. Czegoś co mogło by pomieścić Szkołę Sobotnią, stworzyć centrum kulturalne jednoczące polskie organizacje. Kto wie moze niebawem pojawią się nowobogaccy z funduszami mogącymi pokryć 3/4 kosztów resztę prawdopodobnie dorzuciła by Polonia. I tak byśmy mieli klub Polski z prawdziwego zdarzenia.
ot takie objawienie mialem :D

Avatar użytkownika
jawik
Weteran

  • Posty: 1101
  • Dołączył(a): N 11 lut, 2007 23:15
  • Lokalizacja: z kurnika

Śr 28 wrz, 2011 10:56

echo11 napisał(a):jak to sie wszystkim dobrze gada i ocenia ,a szkoda ze nikogo chetnego nie bylo jak trzeba bylo malowac -Damian teraz do Ciebie z tego na ile siega moja wiedza to jeszcze nikogo kto by nie wszczynal zadymy z klubu nie wyrzucono i napewno nie takim slownictwem ,a niestety prawda jest ze zaczynaja tam przylazic grupki mocno wypitych rodakow skorych wyladowac nadmiar energii-szkoda sie rozpisywac bo to czasem patologia zawiewa, a moze jest tu taki ktos na tym forum kto ma super pomysl -jak to zrobic i wprowadzic w zycie ,zapraszam do dyskusji



OK ZGADZAM SI Z TOBA ZE PRZYDALOBY SIE PARE RAK DO POMALOWANIA KLUBU ALE CZY GDZIESZ WYCZYTALES ZAPROSZENIE I PROSBE O POMOC?
WIERZE ZE DUZO CHETNYCH BY SIE ZNALAZLO BO CHYBA KAZDY POTRAFI POMALOWAC SCIANE.
SUMUJAC: MOIM ZDANIEM KLUB BIALEGO ORLA SKONCZY JAK 'GLOB'

arturo29-75
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 27
  • Dołączył(a): So 22 mar, 2008 17:20
  • Lokalizacja: Gateshead

Śr 28 wrz, 2011 21:36

moze tak a moze nie fakt faktem ze duzo przydaloby sie zmienic ,troche sie juz zmienilo widac wiec ze i checi sa,trzeba popracowac jeszcze nad wystrojem baru ,no i napewno nad profesjonana ochrona no i muzyka bo z tym tez jest roznie trzeba przyciagnac mlodziez a malolaty napewno nie beda sie bawic przy disco polo podobno w kazdy pierwszy piatek miesiaca sa zebrania wiec moze by sie wybrac i przekazac propozycje i sugestie kompetentym osobom a nie tylko jezyki strzepic na forum

echo11
Rozkręca się

  • Posty: 90
  • Dołączył(a): So 26 lut, 2011 14:18

Cz 29 wrz, 2011 07:47

Witam :) zasadniczo jestem nowy na forum, ale temat polskiego klubu dotyczy rowniez i mnie bo bywam tam ostatnimi czasami. Po to sa kamery w klubie zeby nie bylo zadym to fakt wiec kazdy polak ktory chce uskuteczniac jakies karate po polsku musi liczyc sie z tym ze to jest nagrywane :) i takze to swoistego rodzaju dowod, co wiaze sie z przekazaniem tego policji i tym samym zakazem ponownego wejscia do klubu nie mowiac o konsekwencjach z udzialem policji...druga sprawa to DJ powinien byc ten ktory przyciaga wiecej ludzi, bo nie da sie ukryc ze widac przy ktorym z 2 dj jest prawdziwa impreza!! A przy ktorym wybaczcie za okreslenie STYPA. W zasadzie z mojej strony to tyle odnosnie Polskiego Klubu :) pozdrawiam wszystkich

Avatar użytkownika
borys33
Rozkręca się

  • Posty: 82
  • Dołączył(a): Wt 27 wrz, 2011 13:49
  • Lokalizacja: Czechowice

Cz 29 wrz, 2011 21:53

borys33 napisał(a):Witam :) zasadniczo jestem nowy na forum, ale temat polskiego klubu dotyczy rowniez i mnie bo bywam tam ostatnimi czasami. Po to sa kamery w klubie zeby nie bylo zadym to fakt wiec kazdy polak ktory chce uskuteczniac jakies karate po polsku musi liczyc sie z tym ze to jest nagrywane :) i takze to swoistego rodzaju dowod, co wiaze sie z przekazaniem tego policji i tym samym zakazem ponownego wejscia do klubu nie mowiac o konsekwencjach z udzialem policji...druga sprawa to DJ powinien byc ten ktory przyciaga wiecej ludzi, bo nie da sie ukryc ze widac przy ktorym z 2 dj jest prawdziwa impreza!! A przy ktorym wybaczcie za okreslenie STYPA. W zasadzie z mojej strony to tyle odnosnie Polskiego Klubu :) pozdrawiam wszystkich


DJ-E SA ROZNI ALE ZASTANAWIAM SIE CZY KTORYS Z FORUMOWICZOW USIADLBY ZA KONSOLA I POSWIECIL SWOJ SOBOTNI WIECZOR ZA 'FREE'?

BO Z TEGO CO SLYSZALEM TO ONI TAK WLASNIE GRAJA.

POZDRAWIAM.

arturo29-75
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 27
  • Dołączył(a): So 22 mar, 2008 17:20
  • Lokalizacja: Gateshead

Pt 30 wrz, 2011 07:45

Witam. Mysle, ze ktorys z mlodych forumowiczow majac odpowiedni sprzet stanal by za konsola gdyby mial taka mozliwosc, ale nie bede mowil za kogos ;) a czy za darmo hmm...takie pytania wydaje mi sie trzeba kierowac do zarzadu klubu. ;)
pozdrawiam

Avatar użytkownika
borys33
Rozkręca się

  • Posty: 82
  • Dołączył(a): Wt 27 wrz, 2011 13:49
  • Lokalizacja: Czechowice

Poprzednia strona Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 30 gości

Powrót do POGADUCHY