Kotek 2

Hobby łączy! Szukasz ludzi o podobnych zainteresowaniach? Zajrzyj tutaj.

Cz 06 paź, 2011 10:12

Witam,

Pytanie do bardziej zorientowanych.

Ile kosztuje pielegnacja kotka tzn. manicure + jakieś antyrobakowe diety u weteryniarza + ew. jakaś obroża?

Do naszych dzieci przychodzi ostanio taki czarny, mleko wypije, kabanosy zje, ale coś parówkami z cielęciny gardzi (ale sprawdziłem, tam jest tylko 2% cielęciny wieć kotek maoże mieć racje).

Avatar użytkownika
Rych
Weteran

  • Posty: 2614
  • Dołączył(a): Pt 10 lut, 2006 19:02
  • Lokalizacja: Newcastle

Cz 06 paź, 2011 12:41

manicure dla kotka to koszt £30 - £40 funtow. nie robi sie tego czesto w sumie.
Preparaty na pchelki i robaki, najlepiej znanej firmy Bob Martin

http://www.bobmartin.co.uk/Cats/Product ... ct_id=1017
http://www.bobmartin.co.uk/Cats/Product ... ct_id=1037

jesli kot nie znosi tabletek (wiem, z doswiadczenia, ze moim kotom ciezko taka tabletke podac / nawet sila) to nowe preparaty jak wlasnie ten, mozna wylac na karczek kotka i on przeniknie do krwi i jest tak samo skuteczny.

Cena ok £10 za kuracje ktora wystarcza na 3 miesiace.

Avatar użytkownika
Scofield
Weteran

  • Posty: 1125
  • Dołączył(a): So 30 wrz, 2006 07:26

Cz 06 paź, 2011 20:36

nasza kota umyśliła sobie tylko JEDEN rodzaj karmy i konsekwentnie przy tym trwa ale bywa ze czasem nie ma tego co chce i zadowala sie kabanosem albo paprykarzem :)

Avatar użytkownika
martinek77
Weteran

  • Posty: 1287
  • Dołączył(a): N 19 mar, 2006 13:17
  • Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Pt 07 paź, 2011 13:41

Nasza kotka przeszla od 3 miesiaca zycia 2 szczepienia, ok 30 f kazde, dokladnie nie pamietam, bo placilam z innymi preparatami. Ma swoja ksiazeczke, to jest wymagane podobno i jest dobre jak chce sie kota zostawic w "hotelu" na jakis czas gdy sie wyjezdza. Boba Martina ja nie polecam, gdyz dostalismy z pchelkami kotke i wlasnie BM nie pomogl. Bardzo skuteczny i polecany przez vet i wlascicieli kotow Anglikow jest Frontline Combo. Dopiero po tym preparacie kotka naprawde pozbyla sie pchel, a ja dostalam od vet naprawe tez skuteczny preparat w spray-u na pchelki aby odpchlic dom. To byl koszmar. A za preparat od robaczkow zaplacilam tylko ok. 70 p.

enliven
Rozkręca się

  • Posty: 87
  • Dołączył(a): So 17 paź, 2009 20:35
  • Lokalizacja: NC

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

Powrót do HOBBY UK