problemy z e-on

Polaków rozmowy na każdy temat, także humor i ciekawostki. Nie wiesz gdzie zacząć? Zacznij swój wątek tutaj.

N 23 paź, 2011 07:00

witam czy miał może ktoś już podobny problem z tą firmą ??? mianowicie chodzi o to wyprowadziłam się z mieszkania przeszło miesiąc temu a teraz na stare mieszkanie dostaje rachunek za gaz do zapłaty gdzie miałam gaz na karte!!! dezwonie do nich to każą mi to wyjaśnić z landlordem a landlord na to że to jest właśnie głupi e-on w tej sytuacji nie wiem co robić czy zapłacić ten rachunek czy co???? powiem szczerze ze za te pieniądze wolę dziecią coś kupić niż tak za nic im oddać a może można jakos to wyjaśnić może ktoś coś wie na ten temat???

Avatar użytkownika
BETI
Bywalec

  • Posty: 124
  • Dołączył(a): N 21 mar, 2010 18:55

N 23 paź, 2011 07:34

Miałem podobne problemy ale z British Gas , sprawe rozwiazał poseł do którego zgłosiłem ten problem , ale do rzeczy . Jeśli od czasu kiedy sie tam wprowadziłas płaciłas za gas TYLKO karta i NIGDY nie płaciłas rachunków to możesz byc spokojna . Czy masz umowe z e-on? jesli tak najlepiej do nich zadzwonic . ZROBIENIE ZADŁUŻENIA GDY SIE PŁACI KARTA JEST NIEMOZLIWE, wiec co moze byc? Zapewne twój lanldord płacił wczesniej rachunki i byly one niedoszacowane i teraz przyszła do zapłaty róznica . Zapytaj czemu rachunki sa na Twoje nazwisko? Zycze powodzeniai uszy do góry sprawa nie jest beznadziejna


::wales

Avatar użytkownika
stare ludzie
Weteran

  • Posty: 317
  • Dołączył(a): Wt 31 maja, 2011 20:33

N 23 paź, 2011 14:36

A tutaj prawdopodobna jest jedna z przyczyn:

Niestety bardzo często się zdarza, że klienci dostawców energii, posiadający prepayment meter, otrzymują rachunek za prąd i gaz. Między innymi zdarza się to dlatego, ponieważ firma nie aktualizowała (na liczniku) na bieżąco cen jednostek energii, co jest jej obowiązkiem, lub nie miała dostępu do licznika. Jeżeli klient miał konto u dostawcy powiedzmy 4 lata i w tym czasie firma podniosła ceny energii dwa razy, za każdym razem powinna aktualizować licznik.

Pierwszą rzeczą jaką należy zrobić, to skontaktować się z e-on i dopytać się czego dotyczy rachunek. W razie reklamacji odwiedź naszą stronę, gdzie w "NASZYM PORADNIKU" dowiesz się jak i gdzie składać reklamacje dotyczące dostawcy energii.

Nasza strona to:

www.polsaver.co.uk

Z poważaniem

Serwis PolSaver

Avatar użytkownika
PolSaver
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 15
  • Dołączył(a): So 10 wrz, 2011 19:29

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

Powrót do POGADUCHY