Zapowiada się świetny film dla facetów

Polaków rozmowy na każdy temat, także humor i ciekawostki. Nie wiesz gdzie zacząć? Zacznij swój wątek tutaj.

So 15 paź, 2011 19:06

no i prosze, zamiast odpowiedziec na moje pytanie Colo przyatakowal. chyba sie nigdy nie dowiemy czy Colo puszcza baki. moge isc w zaklad ze tak. no chyba ze to nie czlowiek, to bym przegral z kretesem :roll:
a co do najwiekszego pierdziela to sie nie zgodze, bo widzialem juz wiekszych. ja swoje gazy staram sie wypuszczac w miare kulturalny sposob. dlatego wczesniej pisalem ze pracuje nad cicha technika, a nie jest to latwe.
dla mnie to ciekawy temat, bo jest tematem tabu. nikt nie chce sie przyznac ( a w szczegolnosci kobiety) a kazdy pierdzi...
kobietki to jeszcze potrafia obsmarowywac swoich facetow publicznie :zly:
pierdzaca potajemnie plec piekna :D

P.S
wcale sie nie zdenerwowalem :D

Avatar użytkownika
Hungry Slug
Weteran

  • Posty: 532
  • Dołączył(a): Pt 12 cze, 2009 14:01

Pn 17 paź, 2011 01:23

Hungry obsmarowywują ich publicznie ale anonimowo ku przestrodze innym ale taki gentleman który pierdzi tak cichutko jak ty nie ma się czego obawiać...bądź jednak lepiej dobry dla swojej kobiety bo miłość i nienawiść to skrajne uczucia a nie każdy panuje tak dobrze nad swoimi emocjami jak ty ;)
Ja Hungry teraz zamiast pracować nad techniką cichego puszczania baków jak ty pracuję nad tym aby nie przeklinać i nie przeginać zwłaszcza na forum bo czasem mnie ponosiło przyznaję...choć nie żałuję ani słowa uważam że każdy ma prawo do upustu swoich emocji tak jak ty do puszczania bąków. Moje życie jest bardzo sympatyczne teraz dzięki fajnym ludziom których poznaję coraz więcej i wiem już że zamiast obsmarowywać tych złych trzeba ich poprostu unikać bo potem pretensje można mieć tylko do siebie za swoją głupotę.
To taka dywagacja. Pozdrawiam wszystkich sympatycznych panów i ciebie też pierdziochu!

Avatar użytkownika
Colo
Bywalec

  • Posty: 202
  • Dołączył(a): Wt 06 lip, 2010 12:13

Pn 17 paź, 2011 08:11

Ok Colo wyspowiadałaś się nam troszkę ze swoich grzeszków, ale nadal nie wiemy nic na temat Twoich wiatrów. Puszczasz je czy nie puszczasz? :mrgreen:
A jak nie puszczasz to co robisz żeby nie puszczać? Daj nam facetom wskazówki. To lepiej zadziała niż przestrogi :P

Avatar użytkownika
jawik
Weteran

  • Posty: 1101
  • Dołączył(a): N 11 lut, 2007 23:15
  • Lokalizacja: z kurnika

Pn 17 paź, 2011 10:33

Jako protoplasta tego wątku , chcę zaprotestować przeciwko słownemu napadaniu na Cola , bo to ani eleganckie ani prawdziwym mężczyznom nie pasujące jest. Zejdźmy z tych nieładnie pachnących temtaów , bo moją intencja było WSPÓLNA zabawa a nie walka płci.

Avatar użytkownika
stare ludzie
Weteran

  • Posty: 317
  • Dołączył(a): Wt 31 maja, 2011 20:33

Pn 17 paź, 2011 19:29

Stare ludzie tyle już czasu chodzicie po tej Ziemi i nie wiecie że walki płci się nie da uniknąć. Jak by życie wyglądało bez niej? A tak jedna płeć stara się zyskać przewagę nad drugą i mamy ciekawie. Poza tym Colo to moja koleżanka i raczej się nie pogniewa jeżeli ją o to zapytam :mrgreen:

Avatar użytkownika
jawik
Weteran

  • Posty: 1101
  • Dołączył(a): N 11 lut, 2007 23:15
  • Lokalizacja: z kurnika

Śr 19 paź, 2011 08:23

stare ludzie napisał(a):Jako protoplasta tego wątku , chcę zaprotestować przeciwko słownemu napadaniu na Cola , bo to ani eleganckie ani prawdziwym mężczyznom nie pasujące jest. Zejdźmy z tych nieładnie pachnących temtaów , bo moją intencja było WSPÓLNA zabawa a nie walka płci.

Właśnie! Chociaż jeden rozsądny mężczyzna tutaj!
A ty Jawik się tu nie zasłaniaj że ty mój kolega jesteś zamiast stanąć po stronie koleżanki to ty mi tu pierdy o bąkach pociskasz! Wstydziłbyś się!
Co do wojny płci, wiadomo że baby zawsze górą... :mrgreen:
Wy mężczyźni się nagadacie, napsioczycie a i tak zrobicie co wam baba każe...

Avatar użytkownika
Colo
Bywalec

  • Posty: 202
  • Dołączył(a): Wt 06 lip, 2010 12:13

Śr 19 paź, 2011 13:47

Hungry Slug napisał(a):no i prosze, zamiast odpowiedziec na moje pytanie Colo przyatakowal. chyba sie nigdy nie dowiemy czy Colo puszcza baki. moge isc w zaklad ze tak. no chyba ze to nie czlowiek, to bym przegral z kretesem :roll:
a co do najwiekszego pierdziela to sie nie zgodze, bo widzialem juz wiekszych. ja swoje gazy staram sie wypuszczac w miare kulturalny sposob. dlatego wczesniej pisalem ze pracuje nad cicha technika, a nie jest to latwe.
dla mnie to ciekawy temat, bo jest tematem tabu. nikt nie chce sie przyznac ( a w szczegolnosci kobiety) a kazdy pierdzi...
kobietki to jeszcze potrafia obsmarowywac swoich facetow publicznie :zly:
pierdzaca potajemnie plec piekna :D

P.S
wcale sie nie zdenerwowalem :D



Hungry Slug uwazaj bo Ci zylka pierdzaca peknie :)
i kto powiedzial,ze kobiety nie pierdza? robia to tylko w kulturalny sposob niezatruwajac innych :) :) :)

Avatar użytkownika
josie
Bywalec

  • Posty: 101
  • Dołączył(a): So 13 lut, 2010 23:21

Cz 20 paź, 2011 18:52

Nigdy nie przypuszczałbym że lekko strawna komedia może spowodować aż takie problemy gastryczne...

Avatar użytkownika
WHYDUCK
Bywalec

  • Posty: 140
  • Dołączył(a): Cz 26 kwi, 2007 14:12
  • Lokalizacja: Newcastle

Cz 20 paź, 2011 21:38

josie napisał(a):i kto powiedzial,ze kobiety nie pierdza? robia to tylko w kulturalny sposob niezatruwajac innych :) :) :)


jak mozna pierdziec i nie niezatruwac? sugerujesz ze kobiece gazy sa nietrujace?
a co do tej zylki to nic nie rozumiem. jest taka zylka? a jak jest to gdzie? tylko nie pisz ze w d... bo wedlug anatomi to wiele tam zylek. chyba ze jedna z nich to pierdzaca, no i co z tego jak peknie ta jedna zylka? :gaah:

Avatar użytkownika
Hungry Slug
Weteran

  • Posty: 532
  • Dołączył(a): Pt 12 cze, 2009 14:01

N 23 paź, 2011 18:41

nooooo tylko gora i ...

bekanie

Avatar użytkownika
mirek0770
Rozkręca się

  • Posty: 89
  • Dołączył(a): Wt 24 kwi, 2007 17:33
  • Lokalizacja: newcastle/Dabrowa Gornicza

Pt 04 lis, 2011 22:09

No i obejrzałem cały film i okazuje się że reklama dzwignia handlu , bo film dlugi dialogi czasem nużące ale od czasu do czasu zdarzaja sie perelki i o pierdzeniu tez jest . ogólnie moze być

Avatar użytkownika
stare ludzie
Weteran

  • Posty: 317
  • Dołączył(a): Wt 31 maja, 2011 20:33

So 05 lis, 2011 07:54

dzieki Bogu, a kto pierdzial kobieta czy mezczyzna?

Avatar użytkownika
Hungry Slug
Weteran

  • Posty: 532
  • Dołączył(a): Pt 12 cze, 2009 14:01

So 05 lis, 2011 08:11

nikt nie puszczał baków ale dyskusja miedzy dwoma głównymi bohaterami zeszła na tematy gastryczne i jeden z nich mówi ."myślałem ze kobiety tego nie robią" a tu surprise . Ze swojej strony dodam ze to jedna z perełek dialogowych tego filmu

Avatar użytkownika
stare ludzie
Weteran

  • Posty: 317
  • Dołączył(a): Wt 31 maja, 2011 20:33

Poprzednia strona Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

Powrót do POGADUCHY