kierowcy zawodowi

Pn 21 lut, 2011 16:33

prosze o kontakt kierowcow zawodowych w okolic north east.mam kilka pytan i jesli ktos bylby chetny pare rzeczy podpowiedziec bylbym wdzieczny.pozdrawiam.

mconrado79
Rozkręca się

  • Posty: 80
  • Dołączył(a): Cz 25 mar, 2010 21:54

Cz 14 lip, 2011 21:45

nawijaj...

Avatar użytkownika
niebieski
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 20
  • Dołączył(a): Pt 27 lut, 2009 13:39
  • Lokalizacja: Consett / Koszalin

Pt 28 paź, 2011 19:29

jeszcze nawija???

Avatar użytkownika
mirek0770
Rozkręca się

  • Posty: 89
  • Dołączył(a): Wt 24 kwi, 2007 17:33
  • Lokalizacja: newcastle/Dabrowa Gornicza

Śr 02 lis, 2011 18:36

Witam driver-ów.

Podłącze się pod temat bo mam do was pytanie.
Chodzi mi o polskie prawo jazdy kat. B,C,E do tej pory pracując w różnych firmach jeżdziłem na polskim prawku. Mam je zarejestrowane w UK z forma counterpart i angielska karta do tachografu. Po ponad roku przerwy w zawodzie mam okazję wrócić za kółko jednak mój ewentualny przyszły pracodawca wymaga ode mnie angielskie prawo jazdy. Wiem ze sama wymiana prawka nie jest skomplikowana wystarczy udac sie na poczte badz na stronie DVLA pobrac forme wypelnic, zaplacic, wyslac i czekac na UK licence.
Mam jednak pytanie do samej wymiany. Czytalem rozne fora i nie ktorzy pisza ze mimo iz mieli prawo jazdy bezterminowe podostawali terminowe na 5lat gdyz w UK nie mozna dostac zawodowego PJ bezterminowo. Inni znowu pisali ze stracili kat B+E ktora w polsce przyznawana jest automatycznie po zdaniu kat. E.
Czy ktos kto wymienil swoje PJ kat. B,C,E moglby mi powiedziec jak to naprawde jest?? Czy dalej ma je bezterminowe czy stracil jakies kategorie i czy sa jakies zle strony wymiany prawka PL na UK???

Pozdrawiam

oxik
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 29
  • Dołączył(a): Pt 08 maja, 2009 15:27

Śr 02 lis, 2011 20:24

Obrazek
Wymieniałem w 2005r wymogu prawnego do wymiany nie ma, minusem wymiany są napewno punkty.

Avatar użytkownika
WHYDUCK
Bywalec

  • Posty: 140
  • Dołączył(a): Cz 26 kwi, 2007 14:12
  • Lokalizacja: Newcastle

Cz 03 lis, 2011 18:34

Dzieki za zdjecie teraz juz wszystko wiem. Z tego co jeszcze wyczytalem i z info Twojego prawka wynika. Kat A,B jezeli nie masz problemow zdrowotnych sa przyznawane w UK do 70 roku zycia. Kat. C,D,E czyli tzw. zawodowe sa przyznawane w UK do 45 roku. Co i tak chyba za niedlugo sie zmieni lekarz ma byc co 5lat i te szkolenia okresowe....

Pozdrawiam

oxik
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 29
  • Dołączył(a): Pt 08 maja, 2009 15:27

Cz 03 lis, 2011 19:49

A wie moze ktos gdzie potrzebuja kierowcow tira ? Bez doswiadczenia....
Pilne bardzo ;)

wisnienkaa
Rozkręca się

  • Posty: 57
  • Dołączył(a): Pn 14 kwi, 2008 21:20

So 05 lis, 2011 12:07

jak znasz troche jezyk to sprobouj w agencjach,nie bardzo biora bez doswiadczenia ale warto sie zarejestrowac,teraz duzo roboty przed swietami,bierz co daja solowki,niedziele,nocki etc,jak nie dasz dupy na poczatku to robota bedzie,po 6 miesiacach juz z gorki,powodzenia

Avatar użytkownika
mike
Weteran

  • Posty: 263
  • Dołączył(a): N 29 kwi, 2007 10:16

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

Powrót do MOTO UK

cron