GDZIE MOZNA KUPIC UZYWANE OPONY ZIMOWE

Cz 13 paź, 2011 17:55

mareq napisał(a):
berman napisał(a):oponki za grosze w super stanie albo nowe też bardzo tanio ....Polecam www.dariolubin.yoyo.pl


Chyba jutro przed praca tam podskocze ;) ;)
moze komus cos przywiesc ?? :D


ja bym chcial 4ry 13", a jak by bylo drogo to tylko dwie poprosze

Avatar użytkownika
Hungry Slug
Weteran

  • Posty: 532
  • Dołączył(a): Pt 12 cze, 2009 14:01

Cz 13 paź, 2011 17:57

berman, nie wiem czy zauważasz pewną rozbieżność... geograficzną
btw na tej stronie jest NIC

Avatar użytkownika
WHYDUCK
Bywalec

  • Posty: 140
  • Dołączył(a): Cz 26 kwi, 2007 14:12
  • Lokalizacja: Newcastle

Cz 20 paź, 2011 18:15

Witam ja zawsze kupuje opony w Bratoszewicach mają spory wybór i dobry sprzęt ,nawet teraz dostałem gratisa płyn do spryskiwaczy , nie pamiętam telefonu ale znajdziecie ich w necie

RYCHU
Cześć, jestem tutaj nowy

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): Cz 20 paź, 2011 17:42

Cz 20 paź, 2011 18:25

RYCHU, To te Bartoszewice koło Newcastle, czy koło Londynu?

Avatar użytkownika
WHYDUCK
Bywalec

  • Posty: 140
  • Dołączył(a): Cz 26 kwi, 2007 14:12
  • Lokalizacja: Newcastle

Cz 20 paź, 2011 18:37

znalazlem WHYDUCK ::wales

województwo łódzkie
powiat Zgierz
gmina Stryków

nawet nr telefonu znalazlem :D
dzwonilem ale plynu juz nie dodaja :-(
tak ze ja rezygnuje jednak

mareq
Bywalec

  • Posty: 202
  • Dołączył(a): Pt 20 paź, 2006 11:21
  • Lokalizacja: tychy/sunderland

Cz 20 paź, 2011 19:17

mareq, nie doczytałeś warunków promocji, wiesz... to drobnym drukiem
"płyn gratis tylko w dni parzyste w miesiącach które nie mają w nazwie litery R, dla klientów urodzonych w latach przestępnych
Życzymy szerokiej drogi
kierownictwo serwisu"

Avatar użytkownika
WHYDUCK
Bywalec

  • Posty: 140
  • Dołączył(a): Cz 26 kwi, 2007 14:12
  • Lokalizacja: Newcastle

So 22 paź, 2011 21:51

Haha dobry zart z tymi calorocznymi. Bez obrazy dla uzytkownika proboszcz ale chyba za duzo teorii za malo praktyki. Zimowki trzymaja bardzo dobrze bo sa miekkie nawet w cieple dni dobrze trzymaja tylko szybko sie zuzywaja. Wypowiedz moja oparta jest na praktyce i duzej ilosci przejechanych kilometrow rowniez tych OES-owych.

P.S. Moze sie zalapie na ta promocje w gmienie strykow tylko musze podrobic moja legitymacje polsatu.

Pozdrawiam.

ProTuneMS
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 23
  • Dołączył(a): Pn 07 mar, 2011 18:11
  • Lokalizacja: Newcastle Gateshead North Shields

Pt 04 lis, 2011 13:35

nie wiem czy oplaca sie kupno uzywanych opon zimowych ze wzgledu na to ze juz bieznik jest w polowie zuzyty i moga ale nie musza wystapic uszkodzenia siatki ktore golym okiem nie widac a po zalozeniu na felgi mozesz czuc bicie na kierownicy.Ja kupilem nowe z gwarancja
na internecie z dostawa do domu za free.Ceny opon zimowych sa takie same jak letnich i do mojego samochodu rozmiar 195/65/15 zaczynaly sie od 45£/szt.Do mniejszych samochodow jeszcze duzo taniej.Firma ta obiecuje dostawe za 2-4 dni robocze ale ja czekalem 3 dni dluzej ze wzgledu ze nie mieli ich na stanie i ze maja zwiekszony obrot przed zima.Takze czekam az temperatury spadna ponizej 10 stopni powyzej zera i zamienie opony a letnie zostawie do wiosny.nie polecam jazdy na letnich w zime bo chyba nie chcesz klepac auta lub miec kogos na sumieniu.

Wziernik
Rozkręca się

  • Posty: 47
  • Dołączył(a): N 11 wrz, 2011 21:31

Pt 04 lis, 2011 22:14

a jeszcze jedno jezeli sie ktos wybiera do kraju samochodem w okresie zimowym to z tego co wiem jak na terenie Niemiec jakbys mial jakis wypadek to twoje ubezpieczenie nie dziala bo lamiesz Niemiecki kodeks drogowy mowiacy ze w okresie zimowym masz miec opony zimowe bez wzgledu na to czy jest snieg czy nie.Jest to traktowane jak jazda po pijaku-czyli twoja wina.To pomylscie czy nie lepiej jechac autobusem lub samolotem lub przygotowanym autem do warunkow zimowych.A proboszcz to niech sie za plot plebani nie rusza na jego uniwersalkach to napewno nie zlamie piatego przykazania *nie zabijaj*

Wziernik
Rozkręca się

  • Posty: 47
  • Dołączył(a): N 11 wrz, 2011 21:31

Śr 23 lis, 2011 12:19

Koń by się uśmiał na tymi wydumaniami zza cugli wozu drabiniastego. Zimówki w normalnych warunkach zawsze będą gorsze od dobrych letnich, bez względu na to czy jedziemy po mokrym czy po suchym - jedyny wyjątek to bardzo niska temperatura (która u w naszych rejonach nie występuje) i śnieg lub błoto pośniegowe - i właśnie wtedy wiemy po co założyliśmy zimówki. Dlatego też jedyne słuszne opony w naszych warunkach to tzw uniwersalne, wielosezonowe lub po prostu oznaczone symbolem M + S i czasem mają też śnieżynkę na boku - dlatego też cięzko znaleźć u dilerów czyste zimówki, natomiast uniwersalnych jest mnóstwo.

Sam zakładałem używki przywiezione z niemiec, przy rozmiarze 205/55/16 (chyba najpopularniejszy obecnie rozmiar) kosztowały mnie wraz z wymianą 25 funtów od sztuki.

Zakład miesci się poniżej Newcastle University, obok myjni samochodowej nieopodal pamiętnego Globu. Ztego co mi wiadomo nowe dostawy mają często więc warto się zapytać kiedy przyjeżdżają i wtedy mamy w czym wybierać - zdarzają się praktycznie nowe rodzynki i to dobrych marek anie jakichśtam chin-gum albo stomil - bangkok:)

wympal
Rozkręca się

  • Posty: 74
  • Dołączył(a): Śr 03 lis, 2010 10:29

Śr 23 lis, 2011 13:40

Drogi Wympale
Przeciez ty nie musisz uzywac w ogole zadnych opon zimowych do twojego wozu,tylko twojemu koniowi zaloz dobre podkowy!

Wziernik
Rozkręca się

  • Posty: 47
  • Dołączył(a): N 11 wrz, 2011 21:31

Śr 23 lis, 2011 13:55

mój koń ma podkowy M + S na przodzie, napęd na cztery, abs, autopilota do domu po melanżu, robi 60 mil na galonie owsa, tylko filtra cząstek stałych nie ma (chyba że sam pozbieram) ale za to idzie ja zbicza strzelił!

wympal
Rozkręca się

  • Posty: 74
  • Dołączył(a): Śr 03 lis, 2010 10:29

Cz 24 lis, 2011 22:31

ja zamawiam przez sklepy internetowe, mają największy asortyment a wysyłka nie trwa długo. ostatnio kupowałem w autoopony.eu i wszystko było okej, mozesz zajrzeć do nich

janek34
Cześć, jestem tutaj nowy

  • Posty: 2
  • Dołączył(a): Cz 24 lis, 2011 22:28

Cz 05 sty, 2012 11:28

Nie ma co oszczędzana oponach i kupować używane lepiej kupić tańsze ale nowe ja kupiłem na stronie http://tanieopony.co/ i jestem zadowolony, na pewno każdy znajdzie coś tam dla siebie bez wydawania strasznej kasy. Kilku moich znajomych kupuje tam opony i też nie narzekają, jeśli chodzi o wysyłkę praktycznie natychmiast moje były na drugi dzień. Krótko mówiąc używane zdecydowanie odradzam.

robert35
Cześć, jestem tutaj nowy

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): Cz 05 sty, 2012 11:25

Poprzednia strona Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

Powrót do MOTO UK

cron