Jacyś studenci Newcastle Uni/Northumbria?

Pt 02 gru, 2011 02:16

oo. Ja pomimo, że jestem na 4tym roku, to spędzam pierwszy rok porządnie w Newcastle ale byłam pewna, że tu jest jakiś działający "PolSoc" (polish society) a tu nic. (W Durham czynnie działałam jako sekretarka PolSocu).
I teraz sobie trochę w brodę pluję, bo jakbym od razu próbowała założyć, jeszcze przed 'freshers fayre' to może by się pokaźna grupa osób zebrała. Ale teraz to już prędzej sugestia dla osób na przyszły rok..

winnie
Początkujący na forum

  • Posty: 12
  • Dołączył(a): Wt 08 lis, 2011 00:28

Pt 02 gru, 2011 18:43

W zeszlym roku tez sie zdziwilam ze nie ma PolSoc ale to da sie zrobic jakas grupa na fb i zebrac ludzi na przyszly rok . Ale co mnie bardziej zaskoczylo ze Grecy maja swoja impreze raz na tydzien (rok temu bylo w Empress) a Polacy nie a wydawalo mi sie ze Polaków jest wiecej niz Greków ...

rakishe
Cześć, jestem tutaj nowy

  • Posty: 3
  • Dołączył(a): So 12 lis, 2011 16:08

So 03 gru, 2011 00:58

No to widzę Rakishe, że się piszesz na to :) ja działam w innych 150 komitetach, więc myślę, że nie dam rady już się bawić w prezydentowanie, ale podpiszę się pod projektem jak najbardziej!

winnie
Początkujący na forum

  • Posty: 12
  • Dołączył(a): Wt 08 lis, 2011 00:28

Pt 17 lut, 2012 20:36

Moja córka studiuje architekturę na drugim roku w Northumbrii. Jest tam jeszcze jeden polak na tym roku.

Avatar użytkownika
andypolo
Weteran

  • Posty: 426
  • Dołączył(a): Pt 17 lut, 2012 20:25
  • Lokalizacja: C-L-S

Poprzednia strona Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

Powrót do NAUKA, COLLEGE, STUDIA

cron