samotna mama

Pt 24 lut, 2012 14:49

witam was wszystkich i jesli mogłabym chcialabym was prosic o porade informacje i wszystko co wiecie jestem mężatka mam syna 7 latka ale jestem sama tzn moj mąż wyprowadzil sie zostawil mnie bez srodkow do zycia dostałam jobseeker alolowance i child tax benefit oraz czekam na housing benefits.......nie wiele tego bo 110 tygodniowo a sami wiecie ile ile wynosza rachunki i zyciepowiedzcie mi prosze czy sa jakies dodatkowe benefity o ktore moge sie starac?????? i jeszcze jedna prosbaw zamian za te wszystkie benefity wolałabym isc do pracy ale....moj angielski nie jeste wystarczalny abym mogla sobie poradzic co prawda chodze do szkoly i pilnie sie ucze abym mogla byc w zupelnosci samowystarczalna ale mimo wszystko prosze was o namiary na jakąkolwiek prace sprzatanie obojetnie co abym mogła isc do pracy dziekuje.......

Avatar użytkownika
sandra 25
Bywalec

  • Posty: 246
  • Dołączył(a): Cz 24 lis, 2011 11:02
  • Lokalizacja: Giżycko

Pt 24 lut, 2012 14:55

Jesli chodzisz do szkoly i jest to college- zapytaj tam.College maja rozne formy pomocy finansowej dla studentow, w zaleznocsi od osobistych okolicznosci. Pozdrawiam

frrr
Początkujący na forum

  • Posty: 14
  • Dołączył(a): Pt 04 cze, 2010 19:42

Pt 24 lut, 2012 14:57

to jest szkoła finansowana przez jobcenter nazywa sie ESOL i to jest pomoca ze strony job center:-)

Avatar użytkownika
sandra 25
Bywalec

  • Posty: 246
  • Dołączył(a): Cz 24 lis, 2011 11:02
  • Lokalizacja: Giżycko

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

Powrót do PRAWO, BENEFITY, PODATKI, BANK, BIZNES

cron