Szukam osoby która pokazała by mi jak korzystać z iTunes

Hobby łączy! Szukasz ludzi o podobnych zainteresowaniach? Zajrzyj tutaj.

So 24 mar, 2012 08:10

Hej od jakiegoś czasu posiadam Iphona 4 ale nie zapoznałam sie jeszcze z iTunes, może znalazła by sie jakaś dobra duszyczka najlepiej z Darlington która pokazała by mi jak wrzucać muzyczke z cd na telefon itp... proszę odzywać się na prv, z góry dziękuje xxx

mrofka
Rozkręca się

  • Posty: 44
  • Dołączył(a): Pt 18 lip, 2008 22:10
  • Lokalizacja: jelenia góra/ darlington

So 24 mar, 2012 12:18

eh.... jak korzystac z itunes powodzenia :)

Avatar użytkownika
serekr
Weteran

  • Posty: 526
  • Dołączył(a): Pn 30 lip, 2007 16:13
  • Lokalizacja: lodz/newcastle/swiat

So 24 mar, 2012 15:22

jakies foto moze najpierw ? :P

Avatar użytkownika
Scofield
Weteran

  • Posty: 1125
  • Dołączył(a): So 30 wrz, 2006 07:26

So 24 mar, 2012 17:23

Nie możesz użyć wyszukiwarki aby znaleźć potrzebne informacje? OK. Może masz internet od niedawna i nie łapiesz. Tłumaczę. Uruchamiesz np. www.google.com i wpisujesz np. "jak używać iTunes". Bez cudzysłowu, bo będzie szukało dokładnie taką frazę.

kazio101
Początkujący na forum

  • Posty: 9
  • Dołączył(a): So 29 lip, 2006 22:41
  • Lokalizacja: Hartlepool

N 25 mar, 2012 06:05

Kazio ale jesteś mądry, dziękuje za pomoc, phi.... wiem jak wyszukać informacje w google, jednak wolała bym zobaczyć to w realu, może nie wszyscy są tak bystrzy i inteligentni jak Ty, świat był by nudny gdyby nie było takich niedoinformowanych ludzi jak ja :D

mrofka
Rozkręca się

  • Posty: 44
  • Dołączył(a): Pt 18 lip, 2008 22:10
  • Lokalizacja: jelenia góra/ darlington

N 25 mar, 2012 20:24

Może jednak spróbuj samodzielnie problem rozwiązać. Ja bawię się komputerami i podobnym sprzętem od ponad 20-tu lat. Wierz mi, że takie problemy spotkasz jeszcze w życiu wiele razy i umiejętność radzenia sobie za pomocą czytania opisów na forach i innych stronach przyda się jeszcze wiele razy.

pozdrawiam

kazio101
Początkujący na forum

  • Posty: 9
  • Dołączył(a): So 29 lip, 2006 22:41
  • Lokalizacja: Hartlepool

Pn 26 mar, 2012 06:18

Tak samo mógł by powiedzieć Ci mechanik kiedy pojedziesz do niego ze swoim samochodem....'' sam sobie możesz wymienić, klocki hamulcowe lub rozrząd'' nie raz będziesz miał taki problem z samochodem wiec warto poczytać na forum i zaoszczędzić kilka funtów:P wszystko będziesz miał tam opisane.....
patrzyłam trochę wcześniej na google i mi nie poszło za bardzo, dlatego napisałam na forum:P

mrofka
Rozkręca się

  • Posty: 44
  • Dołączył(a): Pt 18 lip, 2008 22:10
  • Lokalizacja: jelenia góra/ darlington

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości

Powrót do HOBBY UK