emigracja

Życie codzienne w North East i UK - Newcastle, Sunderland, Darlington, Middlesbrough, Gateshead, Consett...

N 12 lis, 2006 01:28

Bardzo madry artykul, podoba mi sie zdanie
Jeśli elity władzy nie będą zajmować się tworzeniem nowej rzeczywistości opartej na najlepszych standardach europejskich i światowych, tkwiąc w niekończących waśniach i sporach, to jeszcze setki tysięcy wykluczonych społecznie Polaków poszuka Ojczyzny poza krajem ojców.

Jednak wiele juz bylo takich w roznych mediach i jednak nie pomoglo to otworzyc oczu tym na gorze, no ale coz sie dziwic skoro w wielu przypadkach ludzie rzadzacy polska sa mniej wyksztalceniu od nas :?
Naprawde brak mi slow opisac to co sie w naszej ojczyznie dzieje i niestety jeszcze dlugo nic sie nie zmieni ::placz

Tymczasem w angli sezon na kaczki trwa...
Obrazek

Avatar użytkownika
Simon
Admin

  • Posty: 936
  • Dołączył(a): Śr 22 lut, 2006 21:59
  • Lokalizacja: Grudziadz & Szczecin

N 12 lis, 2006 02:01

hahha..czekalam, kiedy wreszcie zamiescisz to zdjecie..

Avatar użytkownika
Zielka
Moderator

  • Posty: 133
  • Dołączył(a): Cz 26 paź, 2006 20:45

N 12 lis, 2006 02:29

Nie wiedzialem gdzie te kaczuszki przykleic, a moze by tak ta fotke do Warszawy na Wiejska wyslac?

Avatar użytkownika
Simon
Admin

  • Posty: 936
  • Dołączył(a): Śr 22 lut, 2006 21:59
  • Lokalizacja: Grudziadz & Szczecin

N 12 lis, 2006 03:46

a przydaloby sie do samego pana prezydenta tak rafic haha( angielskie kaczuszki)dobre!!!

Avatar użytkownika
ewcia trojan
Weteran

  • Posty: 305
  • Dołączył(a): Śr 15 lut, 2006 02:42
  • Lokalizacja: polska/warszawa/Portsmouth

N 12 lis, 2006 16:08

przezylismy dwa zabory..przezyjemy i kaczory ;] -stare haslo ale jakie aktualne ;]

Eva
Weteran

  • Posty: 253
  • Dołączył(a): Śr 22 lut, 2006 06:21
  • Lokalizacja: polska

Wt 14 lis, 2006 00:02

ooo eureka piszesz w koncu co ja widze od lat brawo - a miała byc druga japonia.poczynajac od solidarnosci finansowanej przez amerykanow konczac na obecnej władzy widze tylko jedno eksploatacje zasobow ludzkich dokonywana przez sprzedawczykow za judaszowe srebrniki.a le co tu mamy ten zasub sie wykruszył , zdegradował i co teraz sprzedadza.lawiny nie zatrzymaja słowami , checiami , zdrajcy kanalie narodu polskiego do jakiego upodlenia doprowadziliscie ludzi a do jakiej katastrofy kierujecie nie widzicie - ja widze.szykujecie nam i nastepnym pokoleniom rozbiory ekonomiczne naszej ziemi zabór zachodniej finansjery.nie dziwcie sie ze naród nie głupi i sie na was wypina , nie głosuje , wyjedza - hanba wam i waszym dzieciom

nic dodać, nic ująć
brak we mnie tolerancji dla sytuacji w kraju,
:-(

bikemario
Bywalec

  • Posty: 181
  • Dołączył(a): N 29 paź, 2006 11:46
  • Lokalizacja: Newcastle

Poprzednia strona Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości

Powrót do Forum ogólne