psycholog

Polaków rozmowy na każdy temat, także humor i ciekawostki. Nie wiesz gdzie zacząć? Zacznij swój wątek tutaj.

Pn 14 lis, 2011 10:16

Cześć forumowicze mam problem bo szukam polskiego psychologa w Sunderlandzie . Miałem kiedyś numer telefonu do psychologa z Newcastle ale zgubiłem a teraz potrzeba jest więc prosze forumowicze poratujcie. Z góry dziekuje

Avatar użytkownika
stare ludzie
Weteran

  • Posty: 317
  • Dołączył(a): Wt 31 maja, 2011 20:33

Pn 14 lis, 2011 11:12

Ponoć jest ktoś w Sunderlandzie, zapytaj Marlenki tu watek

Z tego co mi wiadomo jest polska pani psycholog pracujaca bodajze dla MIND w Sunderland,wiec trzeba sie z nimi skontaktowac.
Pozdrawiam

bereszka
Rozkręca się

  • Posty: 62
  • Dołączył(a): Śr 17 sie, 2011 06:38

Pn 14 lis, 2011 12:50

Sprawdzilem wiadomosc nieaktualna Nikt nie slyszal o polskiej pani psycholog

Avatar użytkownika
stare ludzie
Weteran

  • Posty: 317
  • Dołączył(a): Wt 31 maja, 2011 20:33

Pn 14 lis, 2011 13:31

prosze sie na mnie nie pogniewać :) ale w "Jak zostać królem", króla nauczył przemawiać logopeda który nie był logopedą, poza tym nie dawno na stronach ICOSu była informacja o tym że każdy ma prawo do tłumacza u lekarza nawet jesli to jest specjalista. Jeżeli jakiś lekarz jest potrzebny to nie można czekać aż będzie chciał przyjechać do nas z Polski.
pozdrawiam i życze powodzenia

Avatar użytkownika
martinek77
Weteran

  • Posty: 1287
  • Dołączył(a): N 19 mar, 2006 13:17
  • Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Pn 14 lis, 2011 14:06

No tak pogniewac sie nie pogniewam ale cos wyjasnie.
1 Wizyta u psychologa to nie jest to samo co u dentysty , gdzie wystarczy powiedziec gdzie boli i koniec . U psychologa dotyka sie kilku problemow i to bardziej bolesnych niz ząb i dlatego trudno jest sie otworzyc , gdy w pokoju przebywa jeszcze tlumacz
2 . Doroslemu trudno mowic o problemach a co dopiero dziecku
3 Co do filmu to czy widziałes zeby w gabinecie logopedy bylo jakies konsylium? To byla sprawa miedzy dwoma osobami , a najwazniejsze w tym wszystkim bylo zaufanie i odpowiednia atmosfera do "otwarcia"
4 Co do tłumaczy to wybacz ale kiedys moja znajoma byla u lekarza z tlumaczem i powiedziala NIGDY WIECEJ tak wiec wiem o czym pisze.

Avatar użytkownika
stare ludzie
Weteran

  • Posty: 317
  • Dołączył(a): Wt 31 maja, 2011 20:33

Pn 14 lis, 2011 21:17

doskonale rozumiem złożoność problemu dlatego jeszcze raz życzę powodzenia.

Avatar użytkownika
martinek77
Weteran

  • Posty: 1287
  • Dołączył(a): N 19 mar, 2006 13:17
  • Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Pt 29 cze, 2012 16:40

PoradniaNCL
Cześć, jestem tutaj nowy

  • Posty: 3
  • Dołączył(a): Cz 28 cze, 2012 15:20

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

Powrót do POGADUCHY