Zepsuty laptop

Hobby łączy! Szukasz ludzi o podobnych zainteresowaniach? Zajrzyj tutaj.

Pt 29 cze, 2012 17:10

Witam niedawno zepsuł mi się laptop nie jest on nowy bo mam go trochę i teraz moje pytanie czy możecie polecić mi jakieś sklepy komputerowe polskie lub jakiś numer telefonu do kogoś kto sie na tym zna? I czy macie pojęcie jeśli bym im zawiózł laptopa i chciał żeby sprawdzili co sie stało bo nie wiem czy by wzięli za to jakąś kasę? Bo nie mam pojęcia :<. Jeśli jest tutaj jakiś informatyk to opiszę jaką mam sytuacje z lapkiem:


mam laptopa i jest problem z nim gdyż po ostatnim wyłączeniu nie chce się włączyć w tym sensie że gdy naciskam przycisk do włączenia laptop nie uruchamia się tzn świeci się dioda że laptop niby działa lecz nic nie pracuje w nim.. Mogę normalnie wysunąć sobie stacje DVD czyli napięcie jest , ładuję się . Rozkręciłem z tyłu klapę i tam jest wiatrak i chyba karta graficzna ,odpaliłem laptopa to nawet wiatrak nie reaguje ani nic i zauważyłem że po włączeniu lapka przez 2 sek jest taki cichy głos coś jak pik nie wiem skąd on dochodzi.

Tresć taka bo pisałem już do innych osób i skopiowałem ją mam nadzieje że rozumiecie ! Dzięki.

magram12
Rozkręca się

  • Posty: 46
  • Dołączył(a): Wt 04 sty, 2011 21:37
  • Lokalizacja: Consett

Pt 29 cze, 2012 17:18

prowadze serwis komputerowy, ale naprawde nikt nie powie Tobie co jest zepsute bez diagnozy. moze byc problem z grafika, moze byc problemem z plyta glowna, zasilaniem, chipsetem ... musisz wybrac sobie serwis i zaniesc laptopa do dokladniejszego sprawdzenia

Avatar użytkownika
Scofield
Weteran

  • Posty: 1125
  • Dołączył(a): So 30 wrz, 2006 07:26

Pt 29 cze, 2012 17:32

Polecam Scofielda, swietny fachowiec :)

Avatar użytkownika
Lucy
Weteran

  • Posty: 1740
  • Dołączył(a): Wt 14 lut, 2006 13:11
  • Lokalizacja: darlington

Pt 29 cze, 2012 18:02

A co zrobić, jeśli AUX ma temperaturę 90 stopni i komp się wyłącza???? Tak mi pokazuje everest.

Avatar użytkownika
proffoto
Weteran

  • Posty: 1025
  • Dołączył(a): So 06 lut, 2010 09:39
  • Lokalizacja: Grudziądz/Middlesbrough

N 08 lip, 2012 08:55

Serwis komputerowy i naprawa sprzetu TA-COMPUTERS

Witam. Prowadze serwis komputerowy w Darlington i ogluguje klientow w calym north east.

Jesli laptop tak sie grzeje to pewnie jest to HP :D

Jak kolega po fachu wspomnial "trzeba wybrac jakis serwis komputerowy" i tak laptop zostanie dokladnie wyczyszczony wlacznie z wymiana pasty chlodzacej i zdiagnozowany po katem wydajnosci ukladu chlodzacego i ewentualnej potrzeby wymiany wentylatora lub modyfikacji ukladu chlodzenia.

http://www.darlington.polnews.co.uk/ind ... uters.html

tflis007
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 29
  • Dołączył(a): Pn 07 mar, 2011 09:34
  • Lokalizacja: http://www.ta-computers.co.uk

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

Powrót do HOBBY UK