SIGMA 17-70mm F2.8-4.5 HSM OS OPINIE

Hobby łączy! Szukasz ludzi o podobnych zainteresowaniach? Zajrzyj tutaj.

Wt 03 lip, 2012 19:54

jacca napisał(a):
Tytus napisał(a):Rowniez jestem szczesliwym posiadaczem Sigmy 17-70 jw. i jestem nia zauroczony ::wales
Ostrzy swietnie i jest tania,ja dalem za swoja troszke mniej niz kolega,bo £180,ale jest to swietny obiektyw jesli zalezy nam na fotografowaniu w roznych warunkach oswietleniowych ;)
Robie nia sluby i wystepy artystow,wiec mysle,ze jak dla mnie i moich potrzeb jest spoko.
Sa oczywiscie lepsze obiektywy,ale nie firmy Tamron,bardzo przepraszam :?


a w czym ta sigma jest lepsza od tamrona 17-50 2.8 ??? poza zakresem rzecz jasna...


Uzywam tamtona 17-50 2.8 z Canonem 60D i jest rewelacyjny, moj kolega rowniez uzywa takiego tylko z Nikonem d90 zero problemu z ostrzeniem itp. no i cena bardzo bardzo przystepna bo z mocowaniem Canona mozna kupic juz za okolo 220 funtow za noweczke.

krzysiek
Bywalec

  • Posty: 104
  • Dołączył(a): N 09 lis, 2008 19:16
  • Lokalizacja: Darlington / Szczecin

Pn 09 lip, 2012 19:42

krzysiek napisał(a):
jacca napisał(a):
Tytus napisał(a):Rowniez jestem szczesliwym posiadaczem Sigmy 17-70 jw. i jestem nia zauroczony ::wales
Ostrzy swietnie i jest tania,ja dalem za swoja troszke mniej niz kolega,bo £180,ale jest to swietny obiektyw jesli zalezy nam na fotografowaniu w roznych warunkach oswietleniowych ;)
Robie nia sluby i wystepy artystow,wiec mysle,ze jak dla mnie i moich potrzeb jest spoko.
Sa oczywiscie lepsze obiektywy,ale nie firmy Tamron,bardzo przepraszam :?


a w czym ta sigma jest lepsza od tamrona 17-50 2.8 ??? poza zakresem rzecz jasna...


Uzywam tamtona 17-50 2.8 z Canonem 60D i jest rewelacyjny, moj kolega rowniez uzywa takiego tylko z Nikonem d90 zero problemu z ostrzeniem itp. no i cena bardzo bardzo przystepna bo z mocowaniem Canona mozna kupic juz za okolo 220 funtow za noweczke.

Sorry,ale nie moge porownac Tamrona z Sigma,gdyz nie posiadalem nigdy Tamrona a za Sigme dalem £180,wiec i tak jestem na swoim ::wales
Chcialbym jednak zobaczyc fotki z Tamrona,gdyz parametry aparatu sa niemalze takie same tak jedynie dla porownania.Zamiesc moze cokolwiek chetnie sie przekonam do Tamrona.

Avatar użytkownika
Tytus
Bywalec

  • Posty: 245
  • Dołączył(a): Śr 01 cze, 2011 15:15
  • Lokalizacja: Zachodniopomorskie

Poprzednia strona Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

Powrót do HOBBY UK