wrazenia z Polskiego szpitala

Polaków rozmowy na każdy temat, także humor i ciekawostki. Nie wiesz gdzie zacząć? Zacznij swój wątek tutaj.

Pn 16 paź, 2006 18:41

Witam po 3.5 miesiaca rehabilitacji w Polsce.

Chcialbym podzielic sie moimi wrazeniami i napisac pare slow nt pobytu w szpitalu, leczeniu i rehabilitacji w Polsce osob, ktore pracuja w UK. musze wam sie przyznac, ze bylem mile zaskoczony szybkoscia dzialania ludzi w Work & Pension. juz na drugi dzien po telefonie z prosba o potwierdzenie ubezpieczenia w UK, na faks szpitala w ktorym lezalem, przyszlo odpowiednie pismo zaswiadczajace o moim ubezpieczeniu. a potem to juz nikt do mnie nie mial zadnych pytan, nawet jeslichodzilem do innej przechodni na kontrole.

reasumujac. duzo sie w Polsce zmienilo w ostatnim czasie, i pracownicy szpitali juz sie chyba przyzwyczaili i nauczyli obslugo polakow pracujacych za granica. i bardzo dobrze, bo jest ich coraz wiecej. nie mowie oczywiscie, ze w szpitalach.

A teraz z innej beczki.
Czy jest ktos na forum, kto mieszka w Bishop Aucland. bo wlasnie tam mam oferte pracy, a nie wiem jak tam jest?

rysiek
Rozkręca się

  • Posty: 66
  • Dołączył(a): N 09 kwi, 2006 10:59
  • Lokalizacja: Gliwice/Aberdeen

N 05 lis, 2006 18:10

hej rodaku;-) czytalam gdzies Twego posta...i napisales zes z Gliwic ?jo zech ze Knurowa(niedaleko w sumie)....ja ja slonski to podstawa:D:D
Co do Bishop Auckland..to chodzilam tam do colleage kiedys.. miejscowosc calkiem fajna, duzo sklepikow, fajny dworzec autobusowy z ktorego sa dobre polaczenia w kazde strony ;) a co najwazniejsze dobry colleage. Pozdrawiam serdecznie...

Eva
Weteran

  • Posty: 253
  • Dołączył(a): Śr 22 lut, 2006 06:21
  • Lokalizacja: polska

Pn 20 lis, 2006 20:30

nareszcie odezwal sie ktos z moich stron. ciesze sie bardzo. w Knorowie czesto bywalem, bo mam tam rodzine na Armii Krajowej. a co do BA, to moze i miejscowosc ladna, ale w porownaniu z Ncl to miescina. Ale na razie musze byc zadowolony, bo najwazniejsze ze jest praca i z tego trzeba sie cieszyc. na swieta wybierasz sie do Polski?

pozdrawiam.

rysiek
Rozkręca się

  • Posty: 66
  • Dołączył(a): N 09 kwi, 2006 10:59
  • Lokalizacja: Gliwice/Aberdeen

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości

Powrót do POGADUCHY