Poszukuje biura prawnego lub prawnika

Wt 24 sty, 2012 17:29

Witam mieszkam na Gateshead potrzebuje porady prawnej w zwiazku z Child Benefit.Nikt nie jest w stanie ruszyc tej sprawy trwajacej juz 2.5 roku i obawiam sie ze skonczy sie to decyzja o przedawnienie.Jestem juz taka zla ze nawet oddalabym sprawe do sadu ale nie wiem jak to zrobic.Dlatego potrzebuje Prawnika.Dziekuje za wszelka pomoc

Ewa Wower
Początkujący na forum

  • Posty: 9
  • Dołączył(a): Pn 06 paź, 2008 09:37

Wt 24 sty, 2012 17:42

Ewa Wower napisał(a):Witam mieszkam na Gateshead potrzebuje porady prawnej w zwiazku z Child Benefit.Nikt nie jest w stanie ruszyc tej sprawy trwajacej juz 2.5 roku i obawiam sie ze skonczy sie to decyzja o przedawnienie.Jestem juz taka zla ze nawet oddalabym sprawe do sadu ale nie wiem jak to zrobic.Dlatego potrzebuje Prawnika.Dziekuje za wszelka pomoc


David Gray Solicitors, adres:

Old County Court
56 Westgate Road
Newcastle upon Tyne
NE1 5XU

samo centrum, łatwy dojazd


jeśli pobierasz jakieś zasiłki mogą wziąć sprawę za free, ale nie wiem, czy akurat się w tym temacie specjalizują, musisz sprawę najpierw opisać. A poza tym wielu prawników ( jak nie większość ) oferuje darmową pomoc na zasadzie legal aid, oznacza to, że możesz otrzymać pomoc bezpłatnie jak spełniasz warunki finansowe.

A tutaj możesz znaleźć listę prawników w Twoim rejonie, którzy zajmują się takimi problemami jak Twój:

http://legaladviserfinder.justice.gov.u ... rSearch.do

a to link do całej strony na ten temat:

http://www.direct.gov.uk/en/Governmentc ... /DG_195390

mrufka
Weteran

  • Posty: 644
  • Dołączył(a): Pt 29 sty, 2010 12:30

Pn 21 maja, 2012 19:26

Idz do Citizen Advice Bureau ,skierujá cie do prawnika

grazynapiech
Początkujący na forum

  • Posty: 13
  • Dołączył(a): Pn 13 lut, 2012 09:19

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

Powrót do PRAWO, BENEFITY, PODATKI, BANK, BIZNES

cron