Potrzebna pomoc w rejestracji jako technik farmaceuta

Życie codzienne w North East i UK - Newcastle, Sunderland, Darlington, Middlesbrough, Gateshead, Consett...

Wt 02 lut, 2016 20:51

Witam,

Poszukuję osoby, która pomogłaby w wypełnieniu dokumentów przy rejestracji jako technik farmaceuta szczególnie przy wypełnieniu części dotyczącej assessment framework. Jeżeli ktoś wypełniał podobne dokumenty bardzo proszę o kontakt i bardzo dziękuję za wszelkie informacje i pomoc.

Ania

zuzolek
Początkujący na forum

  • Posty: 5
  • Dołączył(a): Wt 02 lut, 2016 20:47

Pt 05 lut, 2016 12:31

Rejestrowałam się w HCPC - inna instytucja niż Twoja.

W HCPC wystarczyło złożyć dyplomy i suplementy przetłumaczone na angielski, a oni sami kontaktowali się z uczelnią.

gigiia
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 20
  • Dołączył(a): N 18 paź, 2015 19:25
  • Lokalizacja: NCL

So 06 lut, 2016 10:22

Rejestruje sie juz w HCPC ( Health & Care Professions Council ) od 2008 i skonczyc nie moge ciagle cos im nie pasuje , klody pod nogi mi rzucaja kiedy tylko moga mam nadzieje ze z Twoja rejestracja pojdzie lepiej. :P .Powodzenia i cierpliwosci :D

Avatar użytkownika
konree
Rozkręca się

  • Posty: 49
  • Dołączył(a): N 04 sty, 2015 17:20
  • Lokalizacja: Newcastle

N 07 lut, 2016 13:29

Ja też przez 3 lata rejestrowałam się HPC http://www.hcpc-uk.org/
A czy ty nie musisz zarejestrować się w royal pharmaceutical society z n
tech. będzie ciężko ale próbuj,suplementy z uczelni przedstawiłeś? to powinno pokryć ocenę

Avatar użytkownika
martaZ
Rozkręca się

  • Posty: 53
  • Dołączył(a): Cz 02 lis, 2006 16:31

N 07 lut, 2016 14:06

Czaść wszystkim
Wszystkie dokumenty wysłałam ale mi zwrócono gdyż miałam zły formularz, nowy zawiera assessment framework a ja nie wiem jak się za niego zabrać :-( , no i muszę tłumaczyć program nauczania który zawiera 100 stron a koszty są ogromne. Może już ktoś to tłumaczył i podzieli się kosztami tłumaczenia?
Mój program ma nr 322[10] :D

zuzolek
Początkujący na forum

  • Posty: 5
  • Dołączył(a): Wt 02 lut, 2016 20:47

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 30 gości

Powrót do Forum ogólne

cron