powrot do domu !!

Polaków rozmowy na każdy temat, także humor i ciekawostki. Nie wiesz gdzie zacząć? Zacznij swój wątek tutaj.

So 30 lip, 2016 05:40

hej zdecydowaliśmy sie na powrót do Polski jeszcze w tym roku. I mam pytanie odnośnie oddania mieszkania do agencji bo kompletnie nie wiem jak to wygląda. jaki jest okres wypowiedzenia co sprawdzaja i co z depozytem ? co musimy zalatwic przed powrotem? cy zamknac konta w banku ? bardzo prosze o pomoc :)


Pozdrawiam

mala0607
Cześć, jestem tutaj nowy

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): So 30 lip, 2016 05:34

So 30 lip, 2016 15:49

Wszystkie informacje są zawarte na tej stronie:
http://powroty.gov.pl/-/formalnosci-przed-powrotem-z-wielkiej-brytanii-5272

Okres wypowiedzenia masz zawarty w umowie z agencją, prawdopodobnie jest to miesięczne wypowiedzenie. Zapytaj w agencji jak wyglądają formalności z wypowiedzeniem i depozytem, będzie to najbardziej wiarygodne źródło.

Ponformować wszystkie instytucje (woda, prąd, gaz, telefon, tv licence, council tax) o opuszczeniu lokalu, wyrównać wszystkie rachunki.

Kont bankowych nie musisz zamykać - kto wie może jeszcze się przydadzą :]

Pozdrawiam i życzę Dużo, ale to dużo szczęscia, optymizmu i wytrwałości.

vikodin66
Bywalec

  • Posty: 122
  • Dołączył(a): Cz 07 lut, 2013 16:14
  • Lokalizacja: Sunderland

Cz 11 sie, 2016 20:55

Ja w celu odzyskania depozytu musialam agencje pozwac do sadu co trwalo rok, ale to dosyc skomplikowana historia i bardzo beszczelna agencja wiec mam nadzieje, ze Tobie pojdzie gladko.
Czy depozyt zostal zabezpieczony? Jesli nie, musza ci wyplacic depozyt + jego trzykrotna wartosc.

Avatar użytkownika
Jewelir
Rozkręca się

  • Posty: 61
  • Dołączył(a): Wt 09 sie, 2016 14:38
  • Lokalizacja: Sunderland

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości

Powrót do POGADUCHY

cron