poznam mamy z dziecmi

Pn 03 gru, 2007 13:50

poznam mamy z dziecmi, mieszkam w gateshead

gabi501
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 16
  • Dołączył(a): Pt 23 lis, 2007 09:54

Pn 03 gru, 2007 15:38

Zapraszamy 8 grudnia na 11 .00 do pubu The Glob , tam napewno spotkasz jakies mamy , sa mikolajki dla dzieci.

Pelne info strona glowna portalu!!!

Avatar użytkownika
misiek
Bywalec

  • Posty: 126
  • Dołączył(a): Pn 29 paź, 2007 16:04
  • Lokalizacja: gdansk/newcastle

Pn 03 gru, 2007 21:37

hej. rzeczywiscie na imprezce moze byc sporawo takich mam jak ty czy ja, ktore chetnie poznaja nowych ludzi. tez tam bede z synkiem i jego tatuskiem.
acha. w gateshead (w bocznej ulicy odchodzacej od glownej bensham jest child care)tam sa we wtorki o godz. 9.30 spotkania rodzicow z dzieciaczkami. mozna poznac nowych ludzi i pogadac.bylam tam raz, jest fajnie nawet. przychodzcie mamy! jutro tam bede.
a 07.12 odbedzie sie tam impreza mikolajkowa podobna jak w the globe.
pozdrawiam wszystkich.

emi123


Pn 03 gru, 2007 21:46

a tak przy okazji, jestem TATA i moje dzieciaczki sa juz duuuze hi hi(hm... kto wie moze w tej chwili zostaje dziadkiem?) ::wales

pozdrawiam

Maciek

Avatar użytkownika
misiek
Bywalec

  • Posty: 126
  • Dołączył(a): Pn 29 paź, 2007 16:04
  • Lokalizacja: gdansk/newcastle

Wt 04 gru, 2007 15:49

JA mam (misiek)do ciebie pytanko,jesli my nie mamy biletów na te Mikołajki do polskiego klubu,czy tez mozemy przybyc z naszymi pociechami?prosze o odpowiedz,pozdrawiam! :lol:

Marika
Rozkręca się

  • Posty: 52
  • Dołączył(a): Pt 20 lip, 2007 15:40

Wt 04 gru, 2007 15:57

Kochani!

Mikolajki sa dla Wszystkich i serdecznie na nie zapraszamy, jesli chodzi o bilety to:
-nalezaloby je zakupic do 7 grudnia(gdyz wiaze sie to ze sprawami organizacyjnymi, zakup upominkow, przygotawania itp)

- lecz jesli nie macie mozliwosci dojechac do The Glob czy Polskiego kosciola to prosze o kontak osobisty pod numer: 07874028650

pozdrawiam

Maciek

Avatar użytkownika
misiek
Bywalec

  • Posty: 126
  • Dołączył(a): Pn 29 paź, 2007 16:04
  • Lokalizacja: gdansk/newcastle

Pt 07 gru, 2007 13:27

hej z tymi mikolajkami to ktos troszke zamieszal. bylam kupic bilety w zeszla sobote .od 06.12. juz biletow nie ma. mnie laska za kasa kazala kupic bilet dla alej naszej trojki(ja, maz i dzidzi rzecz jasna).wydalo mi sie to dziwne ale wzielam 3. teraz przez przypadek zgadalam sie z jedna mama ktorej braklo biletow dla dzieci. a ja kupilam 3 gdzie potrzebuje jeden tylko dla dzidzi. tej mamie akurat sie udalo, ze makulatury nie zbieram wiec ma jak w banku, ze oddam jej swoje dwa. pytanie ile osob kupilo jeszcze bilety dla calej rodziny i nie wie o tym, ze ma ich za duzo i moze oddac innym?
pozdrawiam papa

emi123


Pt 07 gru, 2007 13:47

Emi jestes wielka oficjalne podziekowania Ty wiesz, hihi, moj synek dzieki Tobie bedzie mial zabawe Mikolajkowa,.
faktycznie moze takich mam jest wiecej, ktore zakupily bilet i dla siebie. caluski, jestes wielka

gabi501
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 16
  • Dołączył(a): Pt 23 lis, 2007 09:54

Pt 07 gru, 2007 17:14

DROGI PANIE MACKU --MISIEK--


MAM NADZIEJE ZE BEDZIE PAN O MNIE PAMIETAL I O MOIM BILECIE ---POZDRAWIAM ASIA Z SOUTH SHIELDS . :master: :master: :master: :master: :master: :master: :master:

ducze
Rozkręca się

  • Posty: 88
  • Dołączył(a): Cz 20 wrz, 2007 17:08
  • Lokalizacja: kolbrzeg

So 08 gru, 2007 15:03

Dziekujemy wszystkim orgnizatorom dzisiejszych Mikołajek dla dzieci,był to wspaniały pomysł!Nasze dzieci bardzo zadowolone,,,,,pozdrawiamy i jeszcze raz dziekujemy! :D :D :D

Marika
Rozkręca się

  • Posty: 52
  • Dołączył(a): Pt 20 lip, 2007 15:40

So 08 gru, 2007 18:42

dzieki Gabi501.ale uroslam. za wielka to na codzien nie jestem. a te bilety to tak naprawde to byla sciema zeby bylo za co kupic dzieciakom upominki, bo nawet ich nigdzie nie pokazywalismy. no nic imprezka byla fajna i ludzie tez. pozdro dla nowych znajomych.pa

emi123


So 08 gru, 2007 19:46

Emi 123!

mysle iz aby cokolwiek napisac , trzeba sprawdzic !!!

jesli masz ochote to zapraszam , jest do wgladu rozliczenie.

Jak zapewne nie wiesz to pieniadze z biletow nie wystarczylyby na polowe tego co tam bylo.

Lecz ja mam swoje zdanie ty swoje, ale przykro ze nie umilalas/les (gdyz nie wiem do kogo pisze) powiedziec o swoich watpliwosciach prosto w twarz.
Dzieki takim postom odechciewa sie cokolwiek robic .
Jednak przypomne iz robilismy to za free z potrzeby serca, zeby nie wyszlo ze zarobilismy na tym.


pozdrawiam

Maciek

Avatar użytkownika
misiek
Bywalec

  • Posty: 126
  • Dołączył(a): Pn 29 paź, 2007 16:04
  • Lokalizacja: gdansk/newcastle

Śr 12 gru, 2007 10:26

sorki misiek, ze cie urazilam(piszesz do kobiety) ale zle mnie zrozumiales i mam nadzieje, ze tylko Ty tak odebrales mojego posta cytuje "te bilety to byla tylko sciema, bo nawet nikt ich nie sprawdzal..."itd. Mialam na mysli jedynie tyle, ze mamy sie bardzo przejmowaly, ze ich pociechy nie zobacza mikolaja a tymczasem kazde dziecko moglo go zobaczyc niezaleznie, czy posiadalo bilet, czy tez nie.
Domyslilam sie rowniez, ze cala impreza wyniosla Was wiecej niz te bilety.
Nie wiem co mialabym powiedziec Ci w twarz bo do imprezy nie mam zadnych zastrzezen.
Nawet napisalsm, ze bylo bardzo fajnie ale Ty pewnie spieniles sie, kedy przeczytales poczatek posta i juz nie doczytales reszty. ok wybaczam.Wy faceci ...pozdrawiam wszystkich, ktorzy zrozumieli tresc podobnie jak zakrecony misiek.

emi123


Śr 12 gru, 2007 12:15

Droga Emi!

Faktycznie sie spienilem(he he) lecz doczytalem rowniez.
Jesli chodzi o sprawdzanie biletow wiedzielismy tez ze sa osoby ktore nie mialy fizycznie biletow przy sobie bo zapomialy czy cos w tym rodzaju ,dlatego aby nie robic dzieciom przykrosci stwierdzilismy iz nie bedziemy sprawdzac biletow i tyle.

Pozdrawiam i do zobaczenia na nastepnych imprezach , a najbizsza to Wielka Orkiestra Swiatecznej Pomocy ktora zagra I-szy raz w Newcastle 13 stycznia 2008(wiecej info juz niebawem)

pozdrawiam

Maciek

Avatar użytkownika
misiek
Bywalec

  • Posty: 126
  • Dołączył(a): Pn 29 paź, 2007 16:04
  • Lokalizacja: gdansk/newcastle

Śr 12 gru, 2007 17:21

To super Misiek!!!!!!!!!!!!!!! :D

Avatar użytkownika
dziadzia
Bywalec

  • Posty: 146
  • Dołączył(a): Cz 27 kwi, 2006 09:35

Następna strona Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

Powrót do RODZICE