Poznam rodakow z Sunderland

Życie codzienne w North East i UK - Newcastle, Sunderland, Darlington, Middlesbrough, Gateshead, Consett...

Śr 12 lip, 2006 11:25

Chetnie poznam rodakow z Sunderland , co prawda wiem ze jest nas tu niewielu ale mozna poimprezowac ::admin ::piwo :twisted:

Avatar użytkownika
wiskor
Rozkręca się

  • Posty: 51
  • Dołączył(a): Śr 22 mar, 2006 11:22
  • Lokalizacja: Sunderland // woj.Wielkopolskie

Wt 18 lip, 2006 17:28

Przejdź sie po North Bridge Street i możesz być pewien, że główny język jaki tam usłyszysz to nasz ojczysty. Miałam wrażenie idąc tą ulicą że jestem w Polsce.
Jeśli nie wiesz jak tam trafić to przejdż przez most nad rzeką i już jesteś na miejscu.

pstangel
Rozkręca się

  • Posty: 37
  • Dołączył(a): So 25 mar, 2006 17:41
  • Lokalizacja: Polska

Śr 19 lip, 2006 11:22

Pod ktory nr. dzwonilas . Moze sie gdzies umowimy w sobote ? ::pijacy na browara

Avatar użytkownika
wiskor
Rozkręca się

  • Posty: 51
  • Dołączył(a): Śr 22 mar, 2006 11:22
  • Lokalizacja: Sunderland // woj.Wielkopolskie

Śr 19 lip, 2006 19:21

Mogłeś sie wcześniej odezwać bo od piątku jestem w Polsce. W Dunn House pod numerem 52-56 mieszkają w wiekszości Polacy więc powinieneś znaleźć tam kompana do browca bo od takich propozycji nasi tam nie stronią. Oczywiście ulica ta wymieniona wyżej.
Kto wie może jeszcze zawitam w te strony kiedyś, ale na razie wybieram się trochę bardziej na południe.

pstangel
Rozkręca się

  • Posty: 37
  • Dołączył(a): So 25 mar, 2006 17:41
  • Lokalizacja: Polska

Pn 17 paź, 2016 07:57

Na przyszłość - warto szukać w miejscach, w których faktycznie można spotkać otwartych na spotkania ludzi. Tutaj http://www.polishhearts.co.uk/ masz na przykład serwis randkowy, gdzie spotykają się Polki i Polacy mieszkający w UK. Myślę, że właśnie tam najszybciej poznasz kogoś ciekawego. Sama nie miałam okazji korzystać, ale wydaje mi się, że to może być ciekawa przygoda :)

karin83
Początkujący na forum

  • Posty: 11
  • Dołączył(a): Wt 16 cze, 2015 06:13

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

Powrót do Forum ogólne