ppi

Cz 04 paź, 2012 09:10

HIKTORKA
jesli moge cos poradzic to badz ostrozna poniewaz MPPI sprzedawane jest do dzis legalnie, jedyna roznica jest taka ze teraz nie mowia juz ze musisz to miec zeby dostac mortgage, wiec konstuuj swoja skarge ostroznie
ot taka moja rada - choc ja jeszcze nie wiem czy dostane zwrot czy nie

ALEKSANDRIA2
Rozkręca się

  • Posty: 34
  • Dołączył(a): Cz 17 maja, 2012 14:50

So 06 paź, 2012 12:56

krzysiek napisał(a):wypelnilem i wyslalem , teraz zostalo czekac i zobaczymy co bedzie sie dzialo ;)

Bede pisal jak cos :)

Krzysiek


dzis dostalem list potwierdzajacy zlozenie claima. oczywiscie w liscie zalaczone sa przeprosiny od lloydstsb. zobaczymy co bedzie z tego dalej.

Krzysiek

krzysiek
Bywalec

  • Posty: 104
  • Dołączył(a): N 09 lis, 2008 19:16
  • Lokalizacja: Darlington / Szczecin

Pt 02 lis, 2012 20:01

Witam
Mam pytanko odnosnie PPI ,chodzi o karty kredytowe.Bede sie starała o zwrot tego ubezpieczenia ale właśnie zobaczyłam na formularzu ze jest pytanie :czy PPI jest nadal pobierane czy nie?Dostałam własnie wyciac z karty kredytowej i widze ze PPI jest nadal pobierane.Wiec nie wiem co mam robic ?napisac ze dalej jest PPI pobierane czy biec do banku i PPI zlikwidowac ?i dopiero po tym wypełnic wniosek o zwrot PPI?
Pozdrawiam Wszystkich

inka
Bywalec

  • Posty: 132
  • Dołączył(a): Śr 24 sty, 2007 20:13
  • Lokalizacja: Washington

Pt 02 lis, 2012 22:07

HEJ NAPISZ ZE JEST NADAL POBIERANE I NIE MUSISZ LECIEC DO BANKU I LIKWIDOWAC.PO ZAKONCZENIU SPRAWY POWINNI CI AUTOMATYCZNIE WYSLAC LIST Z ZAPYTANIEM CZY CHCESZ PLACIC NADAL UBEZPIECZENIE???W MOIM PRZYPADKU BYLA OPCJA NA ROK JAKIES 30 f ALE JA NIE BRALAM.POZDRAWIAM I ZYCZE SZYBKIEGO OBROTU SPRAWY:)

Avatar użytkownika
cpj
Bywalec

  • Posty: 118
  • Dołączył(a): Pt 09 sty, 2009 12:19
  • Lokalizacja: newcastle

Śr 07 lis, 2012 18:49

witam ponownie.W jaki sposób uzasadnialiscie powod skladanego wniosku o odszkodowanie z tytułu PPI?

inka
Bywalec

  • Posty: 132
  • Dołączył(a): Śr 24 sty, 2007 20:13
  • Lokalizacja: Washington

Cz 08 lis, 2012 07:09

inka napisał(a):witam ponownie.W jaki sposób uzasadnialiscie powod skladanego wniosku o odszkodowanie z tytułu PPI?


ja napisalem ze powiedziano jezeli nie wezme ubezpieczenia to nie dostane kredytu :) wszystkomw dobra strone narazie idzie. ale zeby nie zaprzeczac to siedze chwilowo cicho :)

krzysiek
Bywalec

  • Posty: 104
  • Dołączył(a): N 09 lis, 2008 19:16
  • Lokalizacja: Darlington / Szczecin

Poprzednia strona Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

Powrót do PRAWO, BENEFITY, PODATKI, BANK, BIZNES

cron