praca dla pedagogów w UK

Życie codzienne w North East i UK - Newcastle, Sunderland, Darlington, Middlesbrough, Gateshead, Consett...

So 15 kwi, 2006 17:49

Witam. mam pytanie do WAS - czy orientujecie sie czy potrzebuja w UK pedagogów. Skonczyłem resocjalizacje kilka lat temu. mam 8 letnie doswiadczenie pracy z osobami uzaleznionymi i ich rodzinami. Znam sie na pracy z "trudną" młodzieza. mam skonczone sporo kursów i szkoleń specjalistycznych przygotowujacych do pracy psychoterapeutycznej. Od kilku lat jestem wykladowca/ nuczycielem akademickim. Jezyk znam na poziomie komunikatywnym, chodze caly czas na lekcie i mam zamiar tak do przyjazdu. planuje wyjechac jesienia z Polski. Czy cos wiecie o pracy w tym zawodzie - albo wogole po studiach pedagogicznych? moze macie jakies info bo czytalem sporo ogloszen o np opiekunach osob starszych? chce wiedziec czy mam sie nastawiac na prace w swoim zawodzie badz po0krewnych czy szukac zupełnie innego zajecia.

pozdrawiam Wszystkich i zycze dobrych i radosnych Swiat.

mirek

cyrylek77


Pn 17 kwi, 2006 23:17

Avatar użytkownika
Rych
Weteran

  • Posty: 2614
  • Dołączył(a): Pt 10 lut, 2006 19:02
  • Lokalizacja: Newcastle

Wt 18 kwi, 2006 11:26

W Chronicalu widac czasem ogloszenia dla nauczycieli... nawet sa agencje pracy specjalizujace sie w posadach dla nauczycieli. Ale jakby co, to radze wszelkie papiery sprawdzic, czy beda wazne zagranica i przetlumaczyc na angielski ;)
Oczywiscie nie umiem niestety powiedziec, czy uda Ci sie znalezc prace...
Jeden z moich wspollokatorow jest hiszpanem i pracuje w koledzu wlasnie jako nauczyciel, chyba hiszpanskiego, ale nie jestem pewny, oraz jakichs tam sztuk walki.
Rzuc okiem tu: http://www.jobcentreplus.gov.uk/JCP/index.html
oraz na inne strony agencji i wyszukiwarek pracy, najprosciej wpisac w google np.: job teacher newcastle http://www.google.co.uk/search?num=30&h ... stle&meta=

Avatar użytkownika
Tmn
Bywalec

  • Posty: 129
  • Dołączył(a): Pn 06 mar, 2006 14:30
  • Lokalizacja: NE

Wt 18 kwi, 2006 11:46

W twoim przypadku Cyrylek proponuje skontaktowanie sie z agencja Reed (www.reed.co.uk) która specjalizuje się także w przydziale pracy ludziom z doswiadczeniem w pracy z osobami uzaleznionymi i ich rodzinami. Zawód ten w Anglii nazywa się Social Worker. Na tej stronie są różne rodzaje Pracowników Socjalnych z kwalifikacjami lub bez, do pracy na stałe lub wolątarialnie. Poczytaj na ten temat i zorientuj się co ci odpowiada. Oczywiscie im wiecej kwalifikacji, przetłumaczonych dokumentów oraz referencji tym łatwiej o prace.

Avatar użytkownika
Kasia
Weteran

  • Posty: 377
  • Dołączył(a): Wt 14 lut, 2006 08:06
  • Lokalizacja: Newcastle/SouthShields/Gdansk

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości

Powrót do Forum ogólne