praca????

Życie codzienne w North East i UK - Newcastle, Sunderland, Darlington, Middlesbrough, Gateshead, Consett...

So 08 kwi, 2006 11:18

POLISH RECRUITMENT SOLUTIONS

AGENCJA REKRUTACYJNA;POMAGAMY POLAKOM ZNALEZC PRACE W WIELKIEJ BRYTANII;

Poszukuje pracownika na stanowisko

GLASS ENGINEERING

Miejsce pracy: NEWCASTLE
Oferte dodano: 2006-04-06
Numer ogłoszenia: 3180

Obowiązki:
PRACA W HUCIE SZKLA;

Wymagania:
MIN 3 LATA DOSWIADCZENIA;OPERATOR MASZYN CNC , PREFEROWANE DOSWIADCZENIE PRZY MASZYNACH INTERMEC I BAVELLONI ALPHA;

Oferujemy:
PRACE NA DLUGI IKRES CZASU , ATRAKCYJNE ZAROBKI;POMOC W AKLIMATYZACJI;

KONTAKT TELEFONICZNY: 00447756419779

sales@polishrec.com