Viza dla obcokrajowców

Wt 29 kwi, 2014 11:19

Witam,
czy ktoś się orientuje lub przechodził w przeszłości proces wnioskowania o vize dla obywatela z poza UE a dokładnie z UA do UK na zasadzie zaproszenia.
Przedewszystkim zależy mi na informacjach odnośnie dokumentów jakie trzeba przedstawić i gdzie? Jakie są ogólnie szanse na uzyskanie vizy i jakie są aktualne koszty oraz czas oczekiwania na decyzje.

Pawelll
Cześć, jestem tutaj nowy

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): N 13 kwi, 2014 12:25
  • Lokalizacja: North East

Wt 29 kwi, 2014 21:47

Hej,
Ja w listopadzie bylam czescia wnioskowania o Wize dla obywatela Nigerii (ktorych niekoniecznie chca ich wpuszczac ) Ulatwieniem moglby byc fakt ze to moj jeszcze obecny maz, jednakze kolezanka ktora zalatwiala wize swojemu musiala to robic kilka razy (odmowy). nam sie udalo. Co wyslalam - payslipy za ostatnie kilka tygodni, list z revenue dotyczacy tax creditu, rachunek za council tax, kopie mojego paszportu i co najwazniejsze zaproszenie. Listy urzedowe nie pozwalajace na negatywna odpowiedz sa moja specjalnoscia, wiec wize otrzymal od reki. Ze swojej strony on zlozyl umowe o prace i kilka ostatnich payslipow.

pemkad
Weteran

  • Posty: 349
  • Dołączył(a): So 09 cze, 2012 14:08
  • Lokalizacja: łódzkie/NCL

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

Powrót do PRAWO, BENEFITY, PODATKI, BANK, BIZNES

cron