Pracuje ktos w RITE-VENT agencja Tim Lewis

Życie codzienne w North East i UK - Newcastle, Sunderland, Darlington, Middlesbrough, Gateshead, Consett...

So 14 paź, 2006 08:58

Czy jest na forum ktos pracujacy w firmie RITE-VENT .
Jest to firma produkujaca systemy kominowe. Wiem ze pracuja tam polacy, zatrudniani przez agencja TIM LEVIS RECRUITMENT .
Jak wiarygodna jest ta agencja ?
Jakie sa warunki pracy i placy w tej fabryce ?
Najprawdopodobniej i ja tam bede pracowal, dlatego szukam informacji od kogos kto juz tam jest.
Czy slyszal ktos cos o tym pracodawcy czy agencji, bede wdzieczny za wszelkie informacje.
Pozdrawiam

qm
Cześć, jestem tutaj nowy

  • Posty: 4
  • Dołączył(a): So 14 paź, 2006 08:06

Pn 16 paź, 2006 12:18

Czesc jesli chcesz wiedziec cos na temat agencji Tim Levis to powiem ci tak dymaja kazdego swojego pracownika na kase, znaczy sie predzej czy puzniej a raczej puzniej dostaniesz ta kase ale ile to nerwow to wiedza tylko pracownicy tej agencji, nie tylko polacy anglicy tez. Rite vent jest firma pozadna.

14karat


Śr 18 paź, 2006 15:56

Dostalem juz oferte wyjazdu. Czy nikt nic mi juz nie powie ?
Kurcze mam powaznego zgryza. Niech sie ktos jeszcze wypowie. Posrednik wymaga zabrania ze soba ubrania roboczego, butow ze stalowym noskiem, spiwora, pieniedzy na mieszkanie (depozyt), pieniedzy na przezycie 2 tygodni do pierwszej wyplaty. I mam dostac 7 funtow brutto. A i nie wiedza ile to bedzie netto. A ile to bedzie netto ???? i jak to wyglada na tamtym rynku pracy ? malo? duzo?
Niech sie ktos wypowie bo nie wiem co zrobic

qm
Cześć, jestem tutaj nowy

  • Posty: 4
  • Dołączył(a): So 14 paź, 2006 08:06

Śr 18 paź, 2006 21:09

Netto powinno ci wyjsc jakies £5.46 A wyglada to na niezle wedlug mnie. Oczywiscie jesli chodzi o sama place bo jak idzie o agencje to zdanie ze nie wiedza ile to bedzie netto, dawalo by mi duuuuuuzo do myslenia bo to moze kazdy obliczyc.
Albo sa niekompetentni albo cos kreca.
Aha jak kaza zabrac spiwor to tez z deka dziwne - jesli zapewnialiby mieszkanie to ja bym nalegal na umeblowane (wlaczajac w to posciel).

arek


Śr 18 paź, 2006 21:15

W sumie proponuja Ci realne warunki i jest to bardzo wiarygodne poza firma,ktorej nikt nie zna(jak widac)
Po coz Ci spiwor,jesli masz miec kase na mieszkanie,czyzby to mialo byc na polu namiotowym?Dziwne troche,ale moze ktos postara sie to wyjasnic.
Nalezy jednak byc ostroznym.
Natomiast jesli chodzi o £7/h.to nie jest tak znowu zle.Ludzie zarabiaja tutaj najczesciej £5,35/h.i tez nie narzekaja,wiec jak widac nie proponuja Ci tak zle.

bary


Śr 18 paź, 2006 21:48

Dzieki wszystkim za pomoc.
bary a to 7/h to jest brutto.

qm
Cześć, jestem tutaj nowy

  • Posty: 4
  • Dołączył(a): So 14 paź, 2006 08:06

Cz 19 paź, 2006 05:58

Mam jeszcze jedno pytanie - ile kasy trzeba miec zeby przezyc 2 tygodnie ??

qm
Cześć, jestem tutaj nowy

  • Posty: 4
  • Dołączył(a): So 14 paź, 2006 08:06

Cz 19 paź, 2006 17:01

moim zdaniem na sam poczatek ok 70-100L powinno ci wystarczyc a mieszkanie masz juz zapewnione bo tez jest wazne a pozniej jak bedziesz mial ta prace to tylko troche formalnosci ci zostanie do zalatwienia w zwiazku z praca i heja do przodu 3maj sie pozdrawiam

wladek03
Bywalec

  • Posty: 162
  • Dołączył(a): Cz 20 lip, 2006 19:10
  • Lokalizacja: NEWCASTLE CITY

Cz 19 paź, 2006 17:13

ja bym na twoim miejscu wziela 200-300 funtow,albo poprostu tyle ile mozesz najwiecej,bo lepiej miec za duzo kasy niz za malo i potem sobie w brode pluc.
poza tym sam nie jestes pewien czy wszystko bedzie ok na miejscu,wiec pomysl wczesniej i zabezpiecz sie jak tylko mozesz na wszelkie niespodzianki.

Avatar użytkownika
Lucy
Weteran

  • Posty: 1740
  • Dołączył(a): Wt 14 lut, 2006 13:11
  • Lokalizacja: darlington

Cz 19 paź, 2006 20:26

qm napisał(a):bary a to 7/h to jest brutto

5.35 L tez jest brutto

Avatar użytkownika
andy
Weteran

  • Posty: 666
  • Dołączył(a): N 13 sie, 2006 17:33
  • Lokalizacja: Gateshead

Cz 19 paź, 2006 20:46

Zgadza sie,jak zauwaza andy,o stawce brutto pisalem.
Tak tutaj sie zarabia i jesli Ci proponuja wiecej i dotrzymaja slowa to mozesz sie cieszyc,bo start bedziesz mial niezly.
Jesli chodzi o kase,jaka powinienes miec ze soba to;nie mysle,ze jestes bogaczem i zadluzysz sie u przyjaciol,ale lepiej pozniej im oddac pozyczke niz tutaj zostac na"lodzie".
Lucja w tym wzgledzie ma racje :master:
Ja zycze Ci powodzenia :!:
::wales

bary


Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 27 gości

Powrót do Forum ogólne

cron