Prawo jazdy testy

Pn 15 lis, 2010 10:46

Witam chętnie odkupię od kogoś testy na prawo jazdy w języku Polskim.
Czy ktoś zdawał niedawno na prawko?
Może macie jakieś przydatne porady na co zwracają uwagę na egzaminie praktycznym?
Ucze się jezdzić z mężem no i wolałabym się upewnić jakie wymogi mają Anglicy?

lukasz24v
Początkujący na forum

  • Posty: 11
  • Dołączył(a): Pn 30 lis, 2009 11:08

Pn 15 lis, 2010 17:42

Hej.Na egzaminie praktycznym przede wszystkim zwracają uwage na bezpieczeństwo podczas jazdy oraz manewrów.Musisz ciagle zerkac w lusterka i się rozglądac podczas wlączania się do ruchu,oraz wykonywaniu manewrów.Oczywiście nie przekraczac dozwolonej prędkości.:)

izabelamagdalena
Rozkręca się

  • Posty: 90
  • Dołączył(a): Śr 18 lut, 2009 18:30
  • Lokalizacja: washington

Wt 16 lis, 2010 00:15

ja się teraz ucze z angielskim instruktorem, to bezpieczeństwo faktycznie jak napisała koleżanka powyżej. A dokładniej pamiętaj o tym: sprawdzanie w 6 punktach (3 lusterka i szyby boczne) przed ruszaniem, lusterka przed przekraqczaniem przejść dla pieszych, zmianie pasa przed i po, tak samo przy skrętach, rozglądanie się przy każdym manewrze do tyłu itp. Takie rzeczy są może oczywiste bo przychodzą z praktyką, ale na poczatku się o tym nie pamięta.

izabelamagdalena, jeśli jesteś już po egzaminach, może przypomną Ci się jeszcze jakieś dobre rady, ślicznie proszę? :)

ekoper
Bywalec

  • Posty: 131
  • Dołączył(a): Śr 16 kwi, 2008 13:04
  • Lokalizacja: Stockton-On-Tees

Wt 16 lis, 2010 08:56

Ja zdawalam prawo jazdy kilka lat temu w Polsce,ale teraz zdawał moj mąż,już jest po:)Jezdzil ze mną.Skoro jezdzisz z instruktorem to myślę,ze on Ci powie wszystkie ważne rzeczy;)Szerokiej drogi i pomyślnie zdanych egzaminow.

izabelamagdalena
Rozkręca się

  • Posty: 90
  • Dołączył(a): Śr 18 lut, 2009 18:30
  • Lokalizacja: washington

Wt 16 lis, 2010 09:42

ekoper napisał(a):Takie rzeczy są może oczywiste bo przychodzą z praktyką, ale na poczatku się o tym nie pamięta.


Hehe, wlasnie takie rzeczy z praktyka sie traci. Najgorszy koszmar to ponownie zdawac prawko, albo zdawac prawko na inna kategorie, bo nawyki to paskudna sprawa, a moge zaryzykowac twierdzenie ze oprocz kursantow na egzaminie, nikt nie jezdzi w 100% zgodnie z przepisami (zawsze i wszedzie), a na egzaminie musisz.......

Avatar użytkownika
Slonick
Weteran

  • Posty: 481
  • Dołączył(a): Pt 15 paź, 2010 15:22

Wt 16 lis, 2010 17:10

Witam ja szukam testow na c+e wiec jak ktos mana sprzedaz to niech da znac na pw. moze byc tez hazard perception.

Avatar użytkownika
Antypatriota
Weteran

  • Posty: 360
  • Dołączył(a): Pt 26 cze, 2009 00:45

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

Powrót do MOTO UK

cron