prawo jazdy...

Życie codzienne w North East i UK - Newcastle, Sunderland, Darlington, Middlesbrough, Gateshead, Consett...

Pn 20 paź, 2008 23:13

Czy jest jakiś dodatek finansowy dla osób robiacych prawo jazdy?

Avatar użytkownika
ania
Cześć, jestem tutaj nowy

  • Posty: 2
  • Dołączył(a): Pt 22 lut, 2008 17:15
  • Lokalizacja: Newcastle

Wt 21 paź, 2008 07:11

::aplauz ::wales jak zdasz to moge Ci sfinansowac browarka ::pijacy

Avatar użytkownika
Zabarydla
Weteran

  • Posty: 251
  • Dołączył(a): Wt 17 lip, 2007 16:05
  • Lokalizacja: Szczecin/Sunderland/Newcastle itd..

Wt 21 paź, 2008 07:55

ania napisał(a):Czy jest jakiś dodatek finansowy dla osób robiacych prawo jazdy?



raczej wiekszy podatek....... na gumowe drzewa....

Avatar użytkownika
nemec
Weteran

  • Posty: 479
  • Dołączył(a): So 10 lis, 2007 16:57
  • Lokalizacja: M'boro

Wt 21 paź, 2008 10:36

ania napisał(a):Czy jest jakiś dodatek finansowy dla osób robiacych prawo jazdy?

:gaah: :gaah: czasami jak czytam posty to spadam z krzesla...
NIE, NIE MA ZADNEGO DODATKU FINANSOWEGO DLA OSOB ROBIACYCH PRAWO JAZDY

Avatar użytkownika
damian_oki
Weteran

  • Posty: 836
  • Dołączył(a): Wt 26 wrz, 2006 09:23
  • Lokalizacja: DIRTY MONKEY MACKEMS

Wt 21 paź, 2008 11:11

A czy jest jakis dodatek dla mam odprowadzajacych dzieci do szkoly/przeszkola :zly:

ande
Weteran

  • Posty: 369
  • Dołączył(a): Wt 15 kwi, 2008 17:27

Wt 21 paź, 2008 11:53

Zabarydla napisał(a):::aplauz ::wales jak zdasz to moge Ci sfinansowac browarka ::pijacy
och jaki ty moądry jak bys wszystkie rozumy powyjadal Wiem ze jest cos takiego ale nie wiem do kad sie udac w tej sprawie,wiec napisalam na forum bo moze ktos cos wie o tym a ty glupi k......e piszesz jakies zgrywy.Na piwo jeszcze mnie stac,po za tym nie pije,a juz napewno nie z takim baranem jak ty :gaah: :gaah: :!: :!: :!:

Avatar użytkownika
ania
Cześć, jestem tutaj nowy

  • Posty: 2
  • Dołączył(a): Pt 22 lut, 2008 17:15
  • Lokalizacja: Newcastle

Wt 28 paź, 2008 14:38

ania napisał(a):wiec napisalam na forum bo moze ktos cos wie o tym a ty glupi k......e piszesz jakies zgrywy.Na piwo jeszcze mnie stac,po za tym nie pije,a juz napewno nie z takim baranem jak ty


Aniu (Anko25d) - macie dwa różne nicki ale.. takie same zdjęcia w avatarku i te same IP - więc chyba do tej samej osoby mówię? Z Fehnam, Wallsend, Newcastle? Tak szybko zminiełay się ostatnio podpisy pod tymi awatarkami - a ponoć to ponad godzinę z Newcastle (jakim cudem mieszkając w Wallsend czy Fehnam)? Twój cytat poniżej...
Anka25d napisał(a):droga klaudio,ja mam godzine drogi do newcastle,i bede w dodatku z dwojka dzieci jechala


Troszkę za ostro chyba? Szczególnie jak na dziewczynę (?) prawdą? No chyba że to jakiś żartowniś żarty sobie robi pod waszymi nickami z tego samego IP?
Wątek zamykam - a na IP ban (to tak dla informacji do kolejnych żartownisiów co lubią siać ferment na forum pod różnymi nickami...)

Administrator
Admin

  • Posty: 120
  • Dołączył(a): N 19 lis, 2006 14:08

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

Powrót do Forum ogólne

cron