problem z gazem i prądem

N 15 kwi, 2007 16:04

Mam pytanie: jesli poprzedni wlasciciel domu nie zapłacił rachunków za gaz i prąd to czy ja mogę przepisac rachunki na siebie bez ponoszenia zadnych kosztów i czy w ogule pozwolą mi przerejestrowac te rachunki.

cola44


N 15 kwi, 2007 17:45

oczywiscie, ze mozesz, wystarczy zadzwonic do Twojego dostawcy i powiedziec od kiedy mieszkasz ( w razie czego bedzie wymagana bedzie kopia umowy z landlordem) i powinni wystawic Ci nowe rachunki na Twoje nazwisko i ze stanem licznika na dzien Twojej wprowadzki :D
powodzenia :)

Avatar użytkownika
eluni
Bywalec

  • Posty: 130
  • Dołączył(a): N 26 mar, 2006 01:11
  • Lokalizacja: Fenham, Newcastle

Cz 19 kwi, 2007 15:48

Eluni skad TY to wszystko wiesz? :oops: ::wales :oops:

Eva
Weteran

  • Posty: 253
  • Dołączył(a): Śr 22 lut, 2006 06:21
  • Lokalizacja: polska

Cz 19 kwi, 2007 15:49

....bo jestem wrozka.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Avatar użytkownika
eluni
Bywalec

  • Posty: 130
  • Dołączył(a): N 26 mar, 2006 01:11
  • Lokalizacja: Fenham, Newcastle

Cz 19 kwi, 2007 15:51

:master: oooo pani ... wywrozysz mi przyszlosc? tylko nie mow , ze otrzymam posade w hotelu dzieki mojemu fleksibol tong :P

Eva
Weteran

  • Posty: 253
  • Dołączył(a): Śr 22 lut, 2006 06:21
  • Lokalizacja: polska

Cz 19 kwi, 2007 15:54

...alez oczywiscie, wystarczy sie umowic na wizyte..... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Avatar użytkownika
eluni
Bywalec

  • Posty: 130
  • Dołączył(a): N 26 mar, 2006 01:11
  • Lokalizacja: Fenham, Newcastle

Cz 19 kwi, 2007 16:02

::pijacy prosze mnie wpisac w pani kalendarz na jutro wieczor hehehe

( ops chyba odbiegamy od tematu ? ) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Eva
Weteran

  • Posty: 253
  • Dołączył(a): Śr 22 lut, 2006 06:21
  • Lokalizacja: polska

Cz 19 kwi, 2007 16:04

orajt :mrgreen: :mrgreen:
zobaczymy, co Ci przyszlosc przyniesie... :mrgreen: :mrgreen:

Avatar użytkownika
eluni
Bywalec

  • Posty: 130
  • Dołączył(a): N 26 mar, 2006 01:11
  • Lokalizacja: Fenham, Newcastle

So 01 gru, 2007 22:51

Ktora firma dostarczająca gaz/prąd jest najtansza? czy wiecie może, czy lepiej oplaca sie placic ryczałt za wodę czy założyc liczniki?Ostatnio są to 2 gnębiące mnie problemy :cry:

Avatar użytkownika
tinkerbell
Początkujący na forum

  • Posty: 8
  • Dołączył(a): So 01 gru, 2007 10:30
  • Lokalizacja: Zagłębie/Fenham

N 02 gru, 2007 00:26

Jesli chodzi o gaz czy prod, najlepiej poszukac w gazetach czy jest gdzies porownanie cenowe, nalezy pamietac iz firmy daja bonusy ,dla osob ktore placa DIRECT DEBIT i biara od tej samej firmy prad i gaz.(my bierzemy od Npower i nie narzekamy, z tego co wiem gaz tu jest tanszy od BRITISH GAS.Za wode placimy ryczalt ,jest rowniez oki.Lecz jesli mieszka w domu osoba samotna oplaca sie zalozyc licznik , jesli mieszka kilka osob to juz sie nie oplaca zakladac licznika, tedy warto placic ryczalt)


pozdro

Maciek

Avatar użytkownika
misiek
Bywalec

  • Posty: 126
  • Dołączył(a): Pn 29 paź, 2007 16:04
  • Lokalizacja: gdansk/newcastle

N 02 gru, 2007 10:26

misiek napisał(a):Jesli chodzi o gaz czy prod, najlepiej poszukac w gazetach czy jest gdzies porownanie cenowe, nalezy pamietac iz firmy daja bonusy ,dla osob ktore placa DIRECT DEBIT i biara od tej samej firmy prad i gaz.(my bierzemy od Npower i nie narzekamy, z tego co wiem gaz tu jest tanszy od BRITISH GAS.Za wode placimy ryczalt ,jest rowniez oki.Lecz jesli mieszka w domu osoba samotna oplaca sie zalozyc licznik , jesli mieszka kilka osob to juz sie nie oplaca zakladac licznika, tedy warto placic ryczalt)


pozdro

Maciek

Dziękuję bardzo. Mam duzy dom i za wode place ryczalt i chyba przy tym zostane w takim razie...

Avatar użytkownika
tinkerbell
Początkujący na forum

  • Posty: 8
  • Dołączył(a): So 01 gru, 2007 10:30
  • Lokalizacja: Zagłębie/Fenham

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

Powrót do PRAWO, BENEFITY, PODATKI, BANK, BIZNES

cron