problem z virgin

Cz 20 lis, 2008 18:23

ponownie mam problem i mam nadzieje pomozecie mi go rozwiazac w miare szybko . w kwietniu 2008 zakladalismy internet i oplaty pobierane byly poprzez przelew na konto--od wrzesnia mieszka z nami pewien chlopak brazylijczyk i czesto wydzwania do swojego kraju z telefonu ,,,,,dzwonilismy zamowic biling --niestety niema go do dzis---dzwonilismy jeszcze raz w pazdzierniku kazano nam wstrzymac przelewy z banku na ich konto za internet to automatycznie przyjda rachunki --- niestety i tych nie ma --przychodza tylko upomnienia coraz to wieksze sumy do zaplaty a mnie to przeraza bo miesieczne kwoty siegaja po 75f za telefon gdzie my nigdzie nie dzwonimy a lokator powiedzial ze tyle niewydzwonil i chce biling jak uzyskac od nich biling ???jesli nie telefonicznie to jak? bylismy nawet w punkcie virgina ale powiedzieli ze takie sprawy tylko telefonicznie

madziusiek21
Weteran

  • Posty: 535
  • Dołączył(a): N 30 mar, 2008 06:36
  • Lokalizacja: Newcastle upon Tyne

Cz 20 lis, 2008 19:22

Nie mozesz odlaczyc mu telefonu? Zostaw sam internet, lub przenies na niego. A co do bilingu to telefonicznie.

Vodun


Cz 20 lis, 2008 20:03

mozesz sie zarejestrowac na necie https://ebill2.virginmedia.com/ebilling/ tam masz dostep do wszystkich informacji

pawlonewcas
Rozkręca się

  • Posty: 47
  • Dołączył(a): Pn 27 paź, 2008 18:43

Pt 21 lis, 2008 09:22

odlacz telefon,albo powiedz mu ze nie moze z niego korzystac i tyle.
A tak na marginesie mam duze uprzedzeenie do Brazylijczykow czy Brazylijek..wlasne dswiadczenie.
Pozdrawiam

Avatar użytkownika
marlenaruban
Weteran

  • Posty: 278
  • Dołączył(a): Cz 01 maja, 2008 17:11
  • Lokalizacja: Sunderland/kolobrzeg

Pt 21 lis, 2008 16:14

dzieki bardzo zarejestrowalam sie i mam caly wyciag rozmow :)

madziusiek21
Weteran

  • Posty: 535
  • Dołączył(a): N 30 mar, 2008 06:36
  • Lokalizacja: Newcastle upon Tyne

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

Powrót do PRAWO, BENEFITY, PODATKI, BANK, BIZNES

cron