problem z volvo

So 21 cze, 2008 15:01

czesc
poszukuje kogos sprytnego kto mi podpowie czym moze byc spowodowane bardzo irytujace rzezenie w moim volvo s40.problem pojawil sie kilka tygodni temu-po dluzszej jezdzie juz przy w pelni rozgrzanym silniku przy zmianie biegow slychac taki charakterystyczny warkot-jakby cos wpadalo w rezonans......zauwazylam ,ze zalezy to po pierwsze od obciazenia samochodu(jade sama to jest si) no i od ilosci dodanego gazu.jak troche mniej go dodaje to nie wraczy......silnik nie traci wtedy mocy,zadnych innych towarzyszacych temu objawow nie zauwazylam.ktos mi mowil,ze moze poduszka pod skrzynia biegow?kumpel ostatnio tam zajrzal,bo moze tlumik luzny i lata,ale podobno jest dobrze.wiem ze w tlumiku jakas tam mala dziurka byla....ten warkot slychac centralnie jakby pod dzwignia zmiany biegow.
niech ktos madry mi podpowie prosze,bo ja to pojecie mam lekko zielone w tej kwestii,a nie chcialabym ktoregos dnia z silnikiem na ulicy zostac....

izolda
Rozkręca się

  • Posty: 44
  • Dołączył(a): Śr 09 sty, 2008 21:48
  • Lokalizacja: koszalin/consett

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

Powrót do MOTO UK

cron