Prosba...

N 01 sty, 2012 20:35

Witam forumowicze :) Mam mały problem, otoz dostałem propozycje w pracy na Team Leader i co w zwiazku z tym musze wypełnic Team Leader Workbook, z wymowa nie mam zadnego problemu ale pisownia pozostawia wiele do zyczenia :/ A wiec do sedna: czy ktos korzystał z jakis gadzetów elektronicznych które tłumacza całe zdania ?? Czy takie cos istnieje ?? Jesli tak prosze o jakies linki, Z góry dziekuje i zycze Wszystkim Najlpeszego z Nowym Rokiem.

Avatar użytkownika
zodiac2008
Bywalec

  • Posty: 191
  • Dołączył(a): Cz 13 lis, 2008 22:04
  • Lokalizacja: Gateshead

Pn 02 sty, 2012 17:13

zodiac2008 napisał(a):Witam forumowicze :) Mam mały problem, otoz dostałem propozycje w pracy na Team Leader i co w zwiazku z tym musze wypełnic Team Leader Workbook, z wymowa nie mam zadnego problemu ale pisownia pozostawia wiele do zyczenia :/ A wiec do sedna: czy ktos korzystał z jakis gadzetów elektronicznych które tłumacza całe zdania ?? Czy takie cos istnieje ?? Jesli tak prosze o jakies linki, Z góry dziekuje i zycze Wszystkim Najlpeszego z Nowym Rokiem.


nie ma takich urzadzen/programow etc

perfecta1
Bywalec

  • Posty: 123
  • Dołączył(a): Pn 18 lut, 2008 13:41

Pn 02 sty, 2012 20:53

Witajcie, do poprzednika, nie mozesz napisac, ze nie ma. Mozesz wpisac w gogle (najprosciej) translate.gogle.pl, ale..... mozna sobie czasami cos przetlumaczyc czy napisac aby przetlumaczono (jako pomoc), tylko gramatycznie (po angielsku) czesto sa te tlumaczenia pozbawione sensu. Niestety trzeba sie uczyc rownolegle, mowienia, pisania i czytania. Mi z kazdym rokiem idzie coraz lepiej :), chociaz mam z kolei wciaz problem z wypowiadaniem sie, zrozumieniem (innym idzie to lepiej), ale sie nie zalamuje.

enliven
Rozkręca się

  • Posty: 87
  • Dołączył(a): So 17 paź, 2009 20:35
  • Lokalizacja: NC

Pn 02 sty, 2012 20:58

zodiac 2008- czy w waszej firmie są inni team leaderzy? jezeli tak ,pogadaj z nimi , powinni ci pomoc. na początku zawsze jest trudno. nie martw sie, anglicy(niektórzy) tez nie umieją pisac;) oni dosc czesto korzystają ze słownikow w swoich telefonach jak piszą raporty. powodzenia dasz sobie rade.

Avatar użytkownika
zalaklin
Bywalec

  • Posty: 139
  • Dołączył(a): Cz 10 gru, 2009 21:11
  • Lokalizacja: newcastle

Śr 04 sty, 2012 19:02

Wiecej takich Team Leader... :shock: .Brak slow...

kasiaxx
Cześć, jestem tutaj nowy

  • Posty: 3
  • Dołączył(a): N 30 sty, 2011 10:40

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Powrót do NAUKA, COLLEGE, STUDIA

cron