Prosto z Polski

Polaków rozmowy na każdy temat, także humor i ciekawostki. Nie wiesz gdzie zacząć? Zacznij swój wątek tutaj.

Pn 18 paź, 2010 08:08

Zmienia się moi drodzy w Polsce oj zmienia. Nasi opętani wiarą rodacy budują kolosa na miarę Statuy Wolności w Nowym Jorku. Ciekawe czy konstruktorzy uwzględnili platformę widokową w 3metrowej koronie, jak to jest w oryginale ;)
Wszystko byłoby wporządku żeby nasz kraj był mlekiem i miodem płynącym. Większość ludzi wegetuje, często głoduje a pieniądze są przeznaczane na takie inwestycje. Po bożemu Kosciół je wydaje. Ciekawe czy za to się idzie do Nieba.
Umieszczam link do mojego odkrycia:
http://www.pardon.pl/artykul/12721/pola ... usa_swiata

Avatar użytkownika
Hungry Slug
Weteran

  • Posty: 532
  • Dołączył(a): Pt 12 cze, 2009 14:01

Pn 18 paź, 2010 15:40

widze kolego, ze nie wiesz o co chodzi. tu chodzi o ciezka kase, ktora mozna od pielgrzymow zgarnac. pamiatki, restauracje, wynajmowane pokoje... nie wspomne juz, ile pielgrzymi zostawia w koscielnej ambonie, tfu, skarbonie...

Avatar użytkownika
kazio79
Weteran

  • Posty: 302
  • Dołączył(a): Wt 04 gru, 2007 20:27
  • Lokalizacja: rudapabianicka.com.pl

Wt 19 paź, 2010 08:11

CZyli Kościół rośnie jeszcze bardziej w siłę. Całe szczęście że nie grozi nam życie jak w Iranie, bo ksiażęta bardziej kładą nacisk na luksus niż trzymanie w twardych ryzach swoich wiernych. Co najwyżej markety pozamykają w niedzielę, żeby lepiej się sprzedawało przy takich miejscach kultu :D

Avatar użytkownika
jawik
Weteran

  • Posty: 1101
  • Dołączył(a): N 11 lut, 2007 23:15
  • Lokalizacja: z kurnika

Wt 19 paź, 2010 08:19

Hungry Slug napisał(a):Umieszczam link do mojego odkrycia:
http://www.pardon.pl/arty...hrystusa_swiata


Czyżby polskie Rio?
Obrazek

Świebodziń:
Obrazek
Obrazek

Avatar użytkownika
Rych
Weteran

  • Posty: 2614
  • Dołączył(a): Pt 10 lut, 2006 19:02
  • Lokalizacja: Newcastle

Wt 19 paź, 2010 10:19

Tia... wczoraj mowili ze kosciol zagrozil ze nalozy ekskomunike na wszystkich poslow glosujacych za ustawa o in-vitro, dzis jakis koles zabil dwie osoby w biurze poselskim PiS w Lodzi..... coraz ciekawsze wiadomosci z kraju.....

Avatar użytkownika
Slonick
Weteran

  • Posty: 481
  • Dołączył(a): Pt 15 paź, 2010 15:22

Wt 19 paź, 2010 20:22

Slonick napisał(a):Tia... wczoraj mowili ze kosciol zagrozil ze nalozy ekskomunike na wszystkich poslow glosujacych za ustawa o in-vitro, dzis jakis koles zabil dwie osoby w biurze poselskim PiS w Lodzi..... coraz ciekawsze wiadomosci z kraju.....

noooo wesolo sie robi xD a jutro raport od ruskich na temat katastrofy to sie zadzieje

Avatar użytkownika
damian_oki
Weteran

  • Posty: 836
  • Dołączył(a): Wt 26 wrz, 2006 09:23
  • Lokalizacja: DIRTY MONKEY MACKEMS

Cz 21 paź, 2010 15:14

...prosto z Polski to ja właśnie piszę bo mam urlop...i mówcie co chcecie a ja kocham ten kraj...i jest super znowu tutaj być...TYLKO POLSKA !!! ::wales

Avatar użytkownika
Colo
Bywalec

  • Posty: 202
  • Dołączył(a): Wt 06 lip, 2010 12:13

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 3 gości

Powrót do POGADUCHY

cron