PROSZĘ O POMOC!! NAGRODA L200

Życie codzienne w North East i UK - Newcastle, Sunderland, Darlington, Middlesbrough, Gateshead, Consett...

Śr 12 maja, 2010 08:30

Zwracam sie o pomoc do Polaków z Darlington.Skradziono biżuterię o dużej wartości!Policja prowadzi dochodzenie z wstępnych ustaleń wynika że biżuterję ukradła osoba prawdopodobnie zaprzyjażniona z moją rodziną (niestety więcej szczegułów podać nie mogę)Policja poinformowała mnie że najprawdopodobniej nie uda sie odzyskać skradzionych przedmiotów ale jeśli złodziej próbował ,,pozbyć,,się zdobyczy na terenie Darlington istnieje duża szansa na ustalenie kto to...Pomyślałam że złodziej mógłby proponować odkupinie po ,,okazyjnej cenie,, tej biżuterji komuś z rodaków Biżuterja ta miała bardzo charakterystyczny wygląd(tzw.ruskie czerwone złoto)Miała dla mojej Rodziny przeogromną wartość setymentalną były to głównie pamiątki po Babci i Dlatego proszę jeśli ktoś posiada KONKRETNE informacje...dyskrecja zapewniona i nagroda f200 tel.07510803802

Avatar użytkownika
selena
Weteran

  • Posty: 276
  • Dołączył(a): Pn 08 gru, 2008 11:08

Śr 12 maja, 2010 22:44

Przykra sprawa :( mam nadzieje, ze sie odnajdzie !

naola
Bywalec

  • Posty: 157
  • Dołączył(a): Pt 11 lip, 2008 11:36
  • Lokalizacja: Newcastle upon Tyne

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości

Powrót do Forum ogólne

cron