Przedluzenie umowy wynajmu.

Śr 06 kwi, 2011 22:46

Witam mam pytanie odnosnie oplaty za przedluzenie umowy wynajmu. Czy jest to możliwe żeby agencja miała prawo po szesciu umownych miesiacach wynajmu, wymagac przedłuzenia wynajmu o szesc kolejnych miesiecy za pobraniem opłaty (115ł). Wynajmujemy mieszkanie w agencji Your Move i pod koniec sześćio miesiecznego okresu umowy dostalismy list z zapytaniem czy chcemy przdłuzyc wynajem o kolejne 6 mce czy tez chcemy zrezygowac z wynajmu.

Czy orientuje sie ktos czy agencja ma prawo takie dodatkowe oplaty pobierac i czy nie przysługuje nam prawo automatycznego miesiecznego odnowienia takiej umowy? Z góry dziekuje za wszelkie porady i wskazówki gdzie można byłoby sie w tej sprawie zgłosic.

garincza.
Rozkręca się

  • Posty: 50
  • Dołączył(a): So 03 lip, 2010 21:00
  • Lokalizacja: Cracov

Cz 07 kwi, 2011 11:33

Mialem z your move do czynienia. Oplaty maja kosmiczne i kasuja za wszystko co sie da zarowno landlorda jak lokatorow. Ja zrezygnowalem z ich uslug przed podpisaniem umowy, po zapoznaniu sie z nia.
A prawo maja do wszystkiego co podpiszesz...
W ktorejs poprzedniej agencji skasowali mnie na £30 za wystawienie referencji nawet... bo tak bylo w umowie...

Avatar użytkownika
Slonick
Weteran

  • Posty: 481
  • Dołączył(a): Pt 15 paź, 2010 15:22

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

Powrót do PRAWO, BENEFITY, PODATKI, BANK, BIZNES

cron