Pytanie na temat internetu

Hobby łączy! Szukasz ludzi o podobnych zainteresowaniach? Zajrzyj tutaj.

Śr 18 lip, 2007 18:37

Mam do Was pytanie czy moze wie ktos jaki najlepiej wzisac internet bezprzewodowy i w jakiej cenia mozna kupic z dobra szybkoscia np 2gb lub moze wiecej....czekam na odp







Pozdrawiam :)

schabek
Bywalec

  • Posty: 129
  • Dołączył(a): Pt 06 paź, 2006 07:36
  • Lokalizacja: Newcastle

Śr 23 sty, 2008 13:33

Chyba nie wiesz co napisałeś :) 2Gb każdy by chciał taki :) Internet bezprzewodowy nie ma czegos takiego. Kupujesz router z wifi i w zależności jaki on jest mocny (przesył danych zazwyczaj 50Mb/s) taki masz bezpzewodowy internet. Chyba, że już ktoś ma neta i chesz od niego bezprzewodowo. (ale to taka sama zasada) Pamietajcie korzystanie z sieci bezprzewodowych niezabezpieczonych w angli jest karane. Nigdy i tak nie wykorzystasz wszystkiego bo nie ma takich serwisów co udostepniaja taka prędkość i nie ma takich łącz. Sky chyba daje 20Mb/s. Możliwe, że masz kaske i stać cię na światłowód to coś mocniejszego możesz sobie założyć.

Tutaj znajdziesz wszystkich dostawców neta (chyba) http://www.broadbandgenie.co.uk/broadba ... iders.html

Vodun


Śr 23 sty, 2008 15:47

schabek napisał(a):Mam do Was pytanie czy moze wie ktos jaki najlepiej wzisac internet bezprzewodowy


Jak z kabla to polecam Tiscali - tanio i dość szybko.
Jak bezprzewodowy, to polecam np. Broband to go z sieci 3. Dostaniesz mała karta usb podłaczana do laptopa, która ciągnie net poprzez sieć komórkową - koszt od 10L za 1 mc.
http://threestore.three.co.uk/broadband/

Avatar użytkownika
Rych
Weteran

  • Posty: 2614
  • Dołączył(a): Pt 10 lut, 2006 19:02
  • Lokalizacja: Newcastle

Śr 23 sty, 2008 16:02

ja polecam virgin media - 20 Mb - prawdziwy monster jak na rewelacyjna cene niewiele ponad 30 funtow, a teraz w promocji - Special Offer: £23.50 a month with Virgin Phone

Avatar użytkownika
Scofield
Weteran

  • Posty: 1125
  • Dołączył(a): So 30 wrz, 2006 07:26

Śr 23 sty, 2008 19:15

Rych napisał(a):Jak z kabla to polecam Tiscali


Ja bym raczej nikomu nie polecał Tiscali - blokują porty. Wpisz w google coś w stylu "blocked p2p tiscali" i wszystko jasne. Chyba że ktoś chce mieć net tylko do stron i poczty, a o emulu czy nawet graniu przez net zapomnij. Mi nawet GG nie chodziło w godzinach 17.30 - 22.30, czyli akurat w wolnym czasie po pracy az do momentu kiedy musiałem się już kłaść. NIE POLECAM

i@ca
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 23
  • Dołączył(a): Wt 09 sty, 2007 23:07
  • Lokalizacja: NE3 kiedyś/PE1 obecnie

Śr 23 sty, 2008 19:32

i@ca napisał(a):
Rych napisał(a):Jak z kabla to polecam Tiscali
a o emulu czy nawet graniu przez net zapomnij.


Ja gram na okrągło w WOWa i EVE Online, zero zgrzytów. Transfer przy ściąganiu do 240KB/s.
P2P nie używam. Choć chodzą słuchy że Tiscali lubi blokować P2P...
Choć może wszystko zależy od tego jaką wersje Tiscali się używa - i wtych najtańszych za 8 funtów/mc jest ograniczenie.

W chwili obecnej wyszło mi w tym tescie 1516,9 kbps: http://www.ranking.net.pl/pl/test.html

Avatar użytkownika
Rych
Weteran

  • Posty: 2614
  • Dołączył(a): Pt 10 lut, 2006 19:02
  • Lokalizacja: Newcastle

Pt 25 sty, 2008 08:19

Witam
Blokują i nawet o tym oficjalnie piszą piszą w " Fair usage policy" (W tej droższej wersji- unlimited). http://www.tiscali.co.uk/products/fair- ... 2&srccode=
Pozdrawiam :)

Avatar użytkownika
ciufek
Rozkręca się

  • Posty: 50
  • Dołączył(a): So 03 cze, 2006 08:58
  • Lokalizacja: Consett

Pt 25 sty, 2008 08:31

Ja polecam AOL. Oczywiście nie instalujcie tego durnego systemu który podają bo komputer będzie się wam potem uruchamiał 5 min.
Niestety od tego miesiąca wymyśliłem przeniesienie się do TALK TALK. NIE RÓBCIE TEGO.
To największy ochłap jaki spotkałem. Modem mieli mi przysłać 10.01 przysłali dzień później, obiecywalli że będzie szybciej niż AOL (teoretycnie to ta sama korporacja) a chodzi o dużo gorzej. Na AOL wyciskałem między 1-2Mb, teraz mam w zależności od pory dnia od 128kb-1MB. Łacze jest niestabilne i ogólnie do dupy. A żeby sie od nich uwolinić przed upływam 12 miesięcy, chca mnie skasować 70 funciaków. Nie zróbcie tego blędu co ja.
Pozdrawim

Gotwin
Rozkręca się

  • Posty: 65
  • Dołączył(a): Cz 29 mar, 2007 11:40
  • Lokalizacja: Kamienna Góra, Consett

So 26 sty, 2008 02:11

Może coś z modemem? Nie możesz mieć wolniejszego skoro w umowie masz np.2Mb. Ja cały czas mam z NTL i nie narzekam.

Vodun


N 27 sty, 2008 20:15

Scofield Zainteresowała nas Twoja wzmianka o virgin media - 20 Mb. Nie było problemu ze znalezieniem stronki, tylko gdzie szukać nr telefonu? Bo chyba by było trzeba do nich zadzwonić? Pozdrawiam

Avatar użytkownika
jawik
Weteran

  • Posty: 1101
  • Dołączył(a): N 11 lut, 2007 23:15
  • Lokalizacja: z kurnika

N 27 sty, 2008 20:47

jawik napisał(a):Scofield Zainteresowała nas Twoja wzmianka o virgin media - 20 Mb. Nie było problemu ze znalezieniem stronki, tylko gdzie szukać nr telefonu? Bo chyba by było trzeba do nich zadzwonić? Pozdrawiam


widzisz Jawik, tez wlasnie przejrzalem stronke Virgin i chyba jedyne wyjscie to zamowic przez internet. Tam mozesz dokladnie swoj postcode sprawdzic, wybrac inne pakiety dodatkowe, podac numer konta do platnosci via DD.

Pozdrawiam zasysaczy ;)

Avatar użytkownika
Scofield
Weteran

  • Posty: 1125
  • Dołączył(a): So 30 wrz, 2006 07:26

Pn 28 sty, 2008 01:56

Scofield napisał(a):
jawik napisał(a):Scofield Zainteresowała nas Twoja wzmianka o virgin media - 20 Mb. Nie było problemu ze znalezieniem stronki, tylko gdzie szukać nr telefonu? Bo chyba by było trzeba do nich zadzwonić? Pozdrawiam


widzisz Jawik, tez wlasnie przejrzalem stronke Virgin i chyba jedyne wyjscie to zamowic przez internet. Tam mozesz dokladnie swoj postcode sprawdzic, wybrac inne pakiety dodatkowe, podac numer konta do platnosci via DD.

Pozdrawiam zasysaczy ;)

oj panowie panowie he he tu
przeciez pisze wolami :P want to join us :D
pozdrawiam i polecam virgin sam kiedys mialem ale teraz przezucilem sie na be internet- 24MB down i 2,5MB upload ::wales wiecej mi do szczescia nie potrzeba
dla zainteresowanych i tą oferta tu adres stronki

Avatar użytkownika
serekr
Weteran

  • Posty: 526
  • Dołączył(a): Pn 30 lip, 2007 16:13
  • Lokalizacja: lodz/newcastle/swiat

Pt 07 mar, 2008 19:38

Zainteresowała mnie oferta "Be" ale mam trudności ze skontaktowaniem się z nimi. Próbowałem już przez wpisanie kodu pocztowego na stronce, ale zatrzymałem się na numerze telefonu stacjonarnego, którego nie znam, ale mamy przyłącze telefoniczne. Próbowałem też przez podany obok nr telefonu, ale nie mogę sie z nikim połączyc. Radzcie posiadacze netu od tego operatora plisss

Avatar użytkownika
jawik
Weteran

  • Posty: 1101
  • Dołączył(a): N 11 lut, 2007 23:15
  • Lokalizacja: z kurnika

Pt 07 mar, 2008 19:58

kurde ciezko cos poradzic Jawik. Jak probowales do nich dzwonic i nic to ja niewiem ja zalatwilem wszystko online wpislaem moj numer stacjonarny i potem poprostu pozaznaczalem opcje jakie chce wpisalem dane itp itd i juz po ok tygodniu dostalem routeromodem :P ten ich caly bebox i net dzialal od tamtego czasu. A czy ty masz juz teraz jakis net w domu bo jak masz np talktalk czy jakis to po wpisaniu stacjonarki ci wyskoczy ze nie moga udzielic ci uslugi bo ten numer jest juz zarejestrowany jako "uzywany" przez innego operatora sieci.

Avatar użytkownika
serekr
Weteran

  • Posty: 526
  • Dołączył(a): Pn 30 lip, 2007 16:13
  • Lokalizacja: lodz/newcastle/swiat

Pt 07 mar, 2008 20:15

Sciągam net od któregoś z sąsiadów. Spróbuje może spytać się lanlorda o numer stacjonarny.

Avatar użytkownika
jawik
Weteran

  • Posty: 1101
  • Dołączył(a): N 11 lut, 2007 23:15
  • Lokalizacja: z kurnika

Następna strona Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

Powrót do HOBBY UK

cron