pytanko TomTom

N 08 lip, 2007 22:34

Witam
Mam takie pytanie. Wie ktoś może czy raz odblokowana mapa działająca na jednej nawigacji (tomtom)będzie po przełożeniu karty działać na nawigacji znajomego? Dodam ze tez tomtom ten sam model. O odpowiedź proszę osoby które faktycznie robiły coś takiego, żeby wykluczyć błędne spekulacje. Pytam się gdyż znajomy spytał się mnie o mapę i zastanawiam się czy moja mapa która przy uruchomieniu potrzebowała kodu aktywacyjnego pod moj numer seryjny nawigacji będzie się aktywować i zadziała na jego sprzęcie bez żadnych dodatkowych kodów.

Również troche się obawiam o autoryzację, gdyż wolałbym uniknac sytuacji że poźniej coś mi nie będzie działać, gdyż pozwoliłem skopiować komuś mapę z moim serialem w środku. I nawet właściwie odpowiedź na ten drugi aspekt bardziej mnie interesuje.

Tomtomowcy help!

i@ca
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 23
  • Dołączył(a): Wt 09 sty, 2007 23:07
  • Lokalizacja: NE3 kiedyś/PE1 obecnie

Pn 09 lip, 2007 09:56

prosze podaj jaki to sprzet. bo czasami nie dziala na innych, oczywiscie kwestia odblokowania ;) pomoge

zostaw kontakt do siebie jakis - e-mail lub cos. ja sie odezwe.

Avatar użytkownika
Scofield
Weteran

  • Posty: 1125
  • Dołączył(a): So 30 wrz, 2006 07:26

Cz 26 lip, 2007 17:24

przy zakupie tomka masz taka mała karte jak kredytuwka i tram masz kod d wrazie czego ja tak dostałem

chrzanek666
Rozkręca się

  • Posty: 81
  • Dołączył(a): N 04 lut, 2007 14:08
  • Lokalizacja: wielkopolska

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

Powrót do MOTO UK