rezydentura stala

Cz 14 lip, 2016 21:59

Witam,
Maz jest wlasnie w trakcie wypelniania formularza na rezydenturę stala. Oboje jesteśmy tutaj od 2010 roku. Maz pracuje bez przerw, ja nigdy nie bylam zatrudniona, gdyż zajmuje się dziecmi w domu. Czy ja również mogę zlozyc o stala rezydenturę? Czy ktoś miał podobna sytuacje?

moniafp
Cześć, jestem tutaj nowy

  • Posty: 2
  • Dołączył(a): Cz 14 lip, 2016 21:49

Pt 15 lip, 2016 05:39

Tak oczywiście, tylko musisz udowodnić swój 5 letni pobyt tutaj.

peska
Rozkręca się

  • Posty: 76
  • Dołączył(a): Pt 05 lut, 2010 17:19

Pt 15 lip, 2016 13:07

Maz wlasnie dzwonil do Home Office i powiedzieli mu ze nie może mnie dopisać do swojego formularza, gdyż nie jestem family member?! Ze jako osoba dorosla musze zlozyc osobny formularz jako self- sufficient person, ale żeby się kwalifikować musze posiadac comprehensive sickess insurance za ostatnie 5 lat, którego oczywiście nie mam. Co w tej sytuacji, probowac skladac na jednym formularzu mimo wszystko? Juz sama nie wiem, bo wszędzie otrzymuje sprzeczne informacje.

moniafp
Cześć, jestem tutaj nowy

  • Posty: 2
  • Dołączył(a): Cz 14 lip, 2016 21:49

Pt 15 lip, 2016 20:08

Bzura jeżeli chcesz podam ci swój nr tel i powiem jak wyglądało to w moim przypadku...ja też nigdy tutaj nie pracowałam, mąż mnie dopisał do swojego wniosku i dostałam.

peska
Rozkręca się

  • Posty: 76
  • Dołączył(a): Pt 05 lut, 2010 17:19

Pn 18 lip, 2016 14:10

Ja rowniez jestem w trakcie wypelniania wniosku i chcialam to zrobic razem z mezem na jednym wniosku. Bo przeciez mozna. No ale skoro zona to nie jest family member :gaah: to juz nie wiem czy mam to zrobic osobno czy nie.
Ale mam inny problem. Otóż nie wiem czy mam uwzglednic dziecko w tym wniosku. Corka urodzona tutaj ale zabraklo mi paru miesiecy zeby mala prawo do UK paszportu. Wydaje mi sie ze skoro sie tu urodzila to juz nie muszze jej robic rezydentury tylko odrazu moge zrobic naturalizacje dla corki a potem paszport.
Jezeli ktos wie jak to jest i czy mam racje to prosze dac znac.

Avatar użytkownika
JustynaP.
Bywalec

  • Posty: 188
  • Dołączył(a): Cz 04 paź, 2007 17:27
  • Lokalizacja: Newcastle

Wt 19 lip, 2016 17:22

Avatar użytkownika
JustynaP.
Bywalec

  • Posty: 188
  • Dołączył(a): Cz 04 paź, 2007 17:27
  • Lokalizacja: Newcastle

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

Powrót do PRAWO, BENEFITY, PODATKI, BANK, BIZNES

cron