Rosnacy Budget

Pt 21 gru, 2007 15:21

Witam wszystkich, takie male spostrzezenie na temat firm ubezpieczeniowych w Angli a dokladnie firmy Budget. Rok temu jak ubezpieczalem swoj samochod to za rok zaplacilem f750 a teraz dwa tygodnie przed zakonczeniem ubezpieczenia oczywiscie dalej dbaja o swojego klienta i przyslali list w ktorym cena podskoczyla do f1392. A myslalem ze bedzie taniej, przeciesz rok bezszkodowej jazdy i zadnych innych problemow nie mieli ze mna, a najciekawsze jest to ze jezeli nie zadzwonisz i nie wykasujesz to oni automatycznie przedluzaja ubezpieczenie za powyzsza kwote. Na autotrader znalazlem oferty dla mnie od f640, dobrze ze czlowiek jakos wyksztusil przez telefon co chce i wykasowali. Oni potrafia czlowieka uszczesliwic przed swietami. Widocznie firma budget rozwija skrzydla i chce podwoic zyski ale pierwszego klienta juz stracila. Wiem ze kiedys byla reklama firmy ubezpieczeniowej na ncl ale nie moge jej znalesc. Jezeli ktos ma namiary to prosze o podanie.

milhusky
Rozkręca się

  • Posty: 35
  • Dołączył(a): Cz 17 maja, 2007 21:12

Pt 21 gru, 2007 16:21

Nie wiem czy o tą konkretnie ci firme chodzi, ale wiem ze ona reklamowala sie na NCL.TO.PL .
Firma sie nazywa A-plan.Znajduja dla ciebie najlepsza ocjie, maja polskiego konsultanta( P Adam Buczkowski)
Wszystkie sprawy zalatwiasz w jezyku polskim.NR 08452704141
PZDR

del-mamuto
Rozkręca się

  • Posty: 47
  • Dołączył(a): Cz 15 cze, 2006 19:11

Pt 21 gru, 2007 16:25

dzieki del-mamuto, sprawdze opcje

milhusky
Rozkręca się

  • Posty: 35
  • Dołączył(a): Cz 17 maja, 2007 21:12

Pn 24 gru, 2007 13:11

Co roku powinienes wyszukac sobie najtansze ubezpieczenie, to ze zostaniesz przy tej samej firmie nie oznacza ze dadza Ci najnizesze premium. Wyszukaj sobie na confused.com a zobaczysz, ze inne firmy dadza Ci duzo tansza oferte.
Wesolych Swiaat ::pijacy

Avatar użytkownika
bull3t4u
Bywalec

  • Posty: 186
  • Dołączył(a): Wt 25 kwi, 2006 14:34

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

Powrót do MOTO UK

cron